repertuary.pl
Film

Cinema program "Ryś" in Warszawa

No showtimes for movie "Ryś" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Ryś

Production: Polska , 2007
Release Date: 9 February 2007
Distribution: Forum Film

Directed by: Stanisław Tym
Cast: Stanisław Tym, Krzysztof Kowalewski, Zofia Merle

Prezes KS Tęcza Ryszard Ochódzki (Stanisław Tym), omyłkowo ścigany przez szefa mafii Kredę (Marek Kondrat), musi mu oddać dwa miliony euro. Niezawodna Maria Wafel (Zofia Merle) radzi, aby zdobył pieniądze, sprzedając ziemię na Suwalszczyźnie księdzu Pudrowi (Krzysztof Globisz). Jednak znacznie łatwiejszym sposobem pozyskania tej sumy okazuje się szwindel bankowy, który Ochódzki organizuje do spółki z prezesem banku – Koziczkiem (Janusz Rewiński). Uciekając z forsą, niespodziewanie spotyka żonę Molibdena i ląduje w jej małżeńskim łóżku. Przy okazji, w domu Molibdenów (Anna Korcz i Krzysztof Kowalewski) ukrywa pieniądze. Wkrótce zostaje posłem, ale nadal próbuje odebrać skarb z pilnie strzeżonej willi policjanta. Gdy wreszcie, z pomocą trenera Jarząbka (Jerzy Turek), udaje mu się odzyskać kasę, jest już za późno. Na jego trop wpada bowiem płatny zabójca Dukan (Eryk Lubos)…


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
2698 votes. | Rate movie

Movie trailer: Ryś

Your comments

Natka 2. May 2007, 14:17

Fajna komedia
Fajna i śmieszna komedia ... :) Dla mnie super !!!

mala_16 14. April 2007, 16:38

BEZNADZIEJA!!
heh,do kitu!! byl tak nudny ze w polowie usnelam;p;/ nie polecam;)

Krzysiek 12. April 2007, 22:03

super
super komedia

teri 9. April 2007, 16:50

eee Nie tak Żle
eee Nie tak Żle .. co wy gadacie .. fajna komedia.. i w ogóle spoko :)

cro 25. March 2007, 14:48

Dla głupich
Spałam na tym filmie.To po prostu połączone głupie scenki ,które nie mają ze sobą nic wspólnego

Karol 23. March 2007, 9:38

SZKODA GADAĆ
Ten film to lipa ,stracony czas,nie cayly bo po 30 min. ucieklem z kina

ewa korbońska 15. March 2007, 14:27

Szkoda, że tak wygląda polska rzeczywistość.
Nie jestem osobą obiektywną, poniewaz lubię twórczość Pana Tyma.Podziwiam trafnośćdoboru postaci oraz aktorów do granych ról.Tak właśnie jest w naszym raju. Pozostały nam stanowiska sprzątaczek i to tylko we własnym domu.Cyt" ja to mam szczęście, że w tym momencie żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą, ja to mam szczęście... ."

marcin 12. March 2007, 13:40

Nieporozumienie to mało powiedziane.Żenujący film....
Szkoda czasu na taką szmirę. Brak klasy panie Tym....

stirlitz 4. March 2007, 22:31

Nie rozumiem!!!
Nie rozumiem, co się stało z polską kinematografia komediową. Od czasu "Kilera" nie nakręcono żadnej wartościowej komedii. Tyma bardzo lubię, to wybitny satyryk, jego film jednak potwierdza smutny fakt, że polska komedia poszła w fatalną komercję. Nie wiem, kogo to śmieszy. Brak oryginalności, tandetny, wręcz kiczowaty dowcip, miejscami nawet denerwujący. Ten film osiągnął już dno, gdzie wita się z zardzewiałym Tytanikiem, który mimo upływu tylku lat i korozji przedstawia dla mnie piękniejszy widok, niż to, co zobaczyłem w kinie. Błagam, czy znajdzie się wreszcie ktoś z jajami, kto nawiąże do pięknej tradycji Vabanku, Seksmisji czy Kingsajzu? Na Machulskiego też nie ma co liczyć w ostatnim czasie. Co się dzieję? Czy twórcy uważają nas publiczność aż za takich kretynów i debili?
Jedynym pozytywnym aspektem w Rysiu była dla mnie Asia Kołaczkowska, którą lubię i cenię i uważam, że zrobiła tam to, co miała zrobić, reszta na śmietnik. Wstydźcie się wszyscy!!!!

KRZYSIEK 4. March 2007, 22:08

LIPA, BEZNADZIEJA,
REKLAMY PRZED SEANSEM BYŁY FAJNIEJSZE
SZKODA KASY NA TAKĄ SZMIRE

olena 4. March 2007, 20:40

dno,żenada,nieporozumienie,ws tyd,sromota,kit - brak słów
Jestem kinomanem,ale jeszcze nigdy w życiu nie byłam na tak strasznym filmie. Bylo mi wstyd,że uczestniczę w czymś ,o tak żenującym poziomie.W trakcie seansu połowa ludzi wyszła z sali,ja czekalam do końca,licząc,że choć raz się zaśmieję,że wydarzy się coś, na poziomie dawnego Tyma...Ale nic takiego się nie stało.Nieśmieszne,drętwe,dłuuuuu gie.Po co ta obsada gwiazdorska?????.jedynie Korcz zagrała na poziomie - reszta,naprawdę dno.Smutne dno.

007 1. March 2007, 20:14

Kit
Kompletne dno nudne jak flaki z dwoma butelkami oleju

lulubi 28. February 2007, 18:57

Beznadzieja Panie Tymie
Kompletne dno!!! Film nudny jak flaki z olejem, za długi i zdecydowanie nie śmieszny. Jeszcze się nie spotałem aby w połowie filmu z sali regularnie wychodzili ludzie a ci co zostali ziewali lub spali w najlepsze. Idąc na ten film byłem świadomy, że do Misia może mu troche brakować ale to co zobaczyłem to była totalna porażka. Szkoda kasy na taką "twórczość".

k9g 26. February 2007, 22:18

Przeciętny
Takie wsumie byle co. Kilka fajnych motywów i tekstów, z których można by było zlepić dużo lepszy film. Za długi. Od połowy strasznie się dłuży. Zdecydowanie za długi.

grzesio03 26. February 2007, 16:24

totalna kiszka
zabrałem na niego dziewczyne a później musiałem ją przepraszać żę taki denny film wybrałem... nie polecam, tylko pare śmiesznych scen reszta klapa...

happy hardcore 26. February 2007, 0:52

NIEPOROZUMIENIE!!!
Ten film nie ma absolutnie NIC wspólnego z dobrą, polską komedią. Poziom żartów (a raczej ich brak), fabuła i gra - jakby nie patrzeć - gwiazd polskiego kina - zawiodły mnie jak nigdy dotąd. ŻENADA!!!

* 25. February 2007, 14:28

rys-porazka
moze ukazuje przesmiewczo polskie realia,jednak jest to film NUDNY, za dlugi,zagmatwana akcja... jednym slowem nie wart ogladniecia

juz nie miłośnik TYMA 25. February 2007, 0:27

TOTALNE Dno
szkoda kasy na bilet. Vini Vidi i rozczarowałwem sie. Cały humor zawarty w reklamówkach TVP . Za 18zł /osobe lepszy humor mam pod budka z piwem.
Chyba ze Tym chciał sobie zrobić jaja z oglądaczy. zapłacili kasę , a dostali DNO

superuser 24. February 2007, 18:13

dno
Film, może poza postacią głównego bohatera, nie ma nic wspólnego z Misiem. Miś był zabawny i błyskotliwy, ten jest po prostu GŁUPI! Nigdy jeszcze się tak kinie nie wynudziłam, cud, że wytrwałam do końca. Wyszłam zniesmaczona wulgarnymi gagami, które próbowały zastępować fabułę.

pola 24. February 2007, 14:34

przereklamowany
no spodziewałam sie czegos lepszego po Panu Tymie. Zbyt wiele zagmatwanych historii, gdzie nie wiadomo o co caman!! obsada aktorska rzeczywiscie bardzo dobra ale reszta beznadziejna. za długi i za nudny by tracic pieniadze i czas!

Add new comment Ryś

Your opinion about the movie: