|

Wasze hity

  1. Bogowie
  2. Kafarnaum
  3. Pewnego razu... w Holl...
  4. Król lew
  5. Sekretne życie zwierza...
  6. Ból i blask
  7. Bridget Jones 3
  8. Truposze nie umierają
  9. Wszyscy wiedzą
  10. Ghost in the Shell
KEI

Na film

Repertuar kin w Warszawie wg tytułu filmu

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Blue Note Records. Beyond The Notes Blue Note Records. Beyond The Notes Rano Po południu Wieczorem
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:15
Ból i blask Dolor y gloria
Atlantic 10:20 17:30
Cinema City Arkadia 2d 11:50 19:10
Cinema City Bemowo 2d 19:30
Cinema City Janki 2d 20:30
Cinema City Mokotów 2d 16:00 18:30 21:00
Cinema City Promenada 2d 14:20 19:10 21:40
Cinema City Sadyba 2d 17:30 20:00
Elektronik 17:00
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:45
Kinoteka 15:45 18:15 20:45
Luna 17:30
Multikino Targówek 19:30
Multikino Ursynów 16:30 19:55
Multikino Wola 18:35
Muranów 11:00 11:15 13:15 15:30 18:00 20:30 22:35
Wisła 12:30 18:20
Captain Fantastic Captain Fantastic
Kinoteka 9:00
Dora i miasto złota Dora and the Lost City of Gold
Cinema City Arkadia 2d dub 10:30 12:45 15:00 17:15
Cinema City Bemowo 2d dub 11:50 14:10
Cinema City Janki 2d dub 11:30 13:50 16:00
Cinema City Mokotów 2d dub 10:30 11:20 13:40 15:20
Cinema City Promenada 2d dub 11:20 16:10
Cinema City Sadyba 2d dub 12:20 14:40
Multikino Targówek dub 10:00 12:55 15:15
Multikino Ursynów dub 10:20 15:15
Multikino Złote Tarasy dub 10:30
Downton Abbey Downton Abbey
Atlantic 12:40 19:45
Cinema City Arkadia 2d 11:30 14:10 16:50 19:30 22:10
Cinema City Bemowo 2d 13:30 16:30 19:10 21:50
Cinema City Janki 2d 15:50 18:30 21:10
Cinema City Mokotów 2d 11:30 14:10 16:50 19:30 22:10
Cinema City Promenada 2d 11:00 13:40 16:20 19:00 21:40
Cinema City Sadyba 2d 11:10 13:50 16:30 19:10 21:50
Kinoteka 12:45 15:15 17:45 20:15
Luna 13:00
Multikino Targówek 12:40 17:35 20:15
Multikino Ursynów 10:00 12:35 17:35 20:15
Wisła 16:00 20:35
Gdzie jesteś, Bernadette? Where’d You Go, Bernadette Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Janki 2d 19:40
Cinema City Mokotów 2d 19:40
Cinema City Promenada 2d 11:50 16:50
Cinema City Sadyba 2d 15:10
Ghost in the Shell Ghost in the Shell
Multikino Targówek 17:55 19:50
Multikino Złote Tarasy 17:55 19:50
Grzeczni chłopcy Good Boys
Cinema City Arkadia 2d 21:50
Cinema City Bemowo 2d 22:10
Cinema City Janki 2d 22:00
Cinema City Mokotów 2d 22:10
Cinema City Promenada 2d 21:50
Cinema City Sadyba 2d 19:40 21:40
Multikino Targówek 19:50
Multikino Ursynów 19:25 21:30
Multikino Wola 21:05
I znowu zgrzeszyliśmy, Dobry Boże Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?
Muranów 16:00 18:15
Jutro albo pojutrze Minding the Gap
Elektronik 17:30
Kafarnaum Capharnaum Rano Po południu Wieczorem
Elektronik 19:15
Muranów 13:30
Kawki na drodze Winter Flies
Elektronik 19:30
Król lew The Lion King (Live Action)
Cinema City Arkadia 2d dub 10:45 17:30
Cinema City Bemowo 2d dub 13:00
Cinema City Janki 2d dub 10:00 13:10 15:40
Cinema City Mokotów 2d dub 12:10 14:50
Cinema City Promenada 2d dub 11:00
Cinema City Sadyba 2d dub 12:30 15:00
Multikino Targówek dub 10:40 13:15 15:50
Multikino Ursynów dub 10:40 13:15 15:50
Multikino Wola dub 11:15
Królowa Kier Dronningen
Muranów 22:35
Maiden Maiden
Kinoteka 13:15 18:10
Muranów 15:15 16:00 17:00
Między morzem a oceanem Entre dos aguas Rano Po południu Wieczorem
Muranów 18:00
Multikino VR: Ekstremalne przeżycia Multikino VR: Ekstremalne przeżycia
Multikino Targówek 20:15
Multikino Złote Tarasy 20:15
Multikino VR: Miasta świata Multikino VR: Miasta świata
Multikino Targówek 18:20 20:40
Multikino Złote Tarasy 18:20 20:40
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Multikino Targówek 17:30
Multikino Złote Tarasy 17:30
Multikino VR: The best of VR Multikino VR: The best of VR
Multikino Targówek 19:25
Multikino Złote Tarasy 19:25
Multikino VR: The Great C Multikino VR: The Great C Rano Po południu Wieczorem
Multikino Targówek 18:45 21:05
Multikino Złote Tarasy 18:45 21:05
Na bank się uda Na bank się uda
Cinema City Mokotów 2d 21:50
Na zawsze razem Na zawsze razem
Kinoteka 15:45
Niezbędna konieczność Perdrix
Elektronik 21:15
KINOkawiarna Stacja Falenica 16:15
O zwierzętach i ludziach O zwierzętach i ludziach
KINOkawiarna Stacja Falenica 18:30
Luna 17:15
Operacja "Człowiek w czerni" Operasjon Morkemann Rano Po południu Wieczorem
Kinoteka 13:40
Parasite Gisaengchung
Atlantic 18:20
Muranów 19:00
Pavarotti Pavarotti
Atlantic 10:30
Kinoteka 13:30 18:00
Pewnego razu... w Hollywood Once Upon a Time in Hollywood
Atlantic 21:00
Cinema City Arkadia 2d 12:10 18:20 20:20 21:40
Cinema City Bemowo 2d 15:30 18:45 22:00
Cinema City Janki 2d 18:10 21:30
Cinema City Mokotów 2d 16:00 19:20 21:20
Cinema City Promenada 2d 12:20 18:00 21:20
Cinema City Sadyba 2d 17:00 20:20
Kinoteka 18:00 20:15 21:15
Luna 21:00
Multikino Targówek 14:10 17:30 20:50
Multikino Ursynów 11:00 14:20 17:40 19:00 21:00
Multikino Wola 17:00 20:20
Multikino Złote Tarasy 14:30 17:50 21:10
Wisła 20:15
Piranie La paranza dei bambini
Elektronik 21:30
KINOkawiarna Stacja Falenica 12:00
Piłsudski Piłsudski Rano Po południu Wieczorem
Atlantic 12:40 14:50 17:00 19:10
Cinema City Arkadia 2d 10:20 11:30 12:40 14:00 15:00 16:20 17:20 18:50 19:50 21:20 22:20
Cinema City Bemowo 2d 11:00 12:30 14:50 16:10 17:20 18:40 19:50 21:10 22:20
Cinema City Janki 2d 11:40 13:10 14:10 15:40 16:40 18:10 19:10 20:40 21:40
Cinema City Mokotów 2d 10:10 11:10 12:30 13:30 14:50 15:50 17:20 18:20 19:50 20:50 22:20
Cinema City Promenada 2d 10:30 11:50 13:00 14:20 15:30 16:50 18:00 19:20 20:30 21:50
Cinema City Sadyba 2d 12:20 13:10 14:40 15:30 17:00 18:00 19:30 20:30 22:00
KINOkawiarna Stacja Falenica 16:00 18:15
Kinoteka 14:00 16:15 18:30 20:45
Luna 15:15 19:30
Multikino Targówek 10:10 12:35 15:00 17:25 18:25 19:50 20:50
Multikino Ursynów 10:10 12:35 15:00 17:25 18:25 19:50 20:50
Multikino Wola 10:10 12:35 15:00 17:25 19:50
Multikino Złote Tarasy 10:10 12:35 15:00 17:25 19:50
Wisła 12:15 14:20 18:10
Playmobil. Film Playmobil: The Movie
Cinema City Arkadia 2d dub 13:00 15:20
Cinema City Bemowo 3d dub 11:20
Cinema City Bemowo 2d dub 14:25
Cinema City Janki 2d dub 11:10 13:20
Cinema City Mokotów 2d dub 11:40 13:50
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 15:40
Cinema City Sadyba 2d dub 12:40
Multikino Targówek dub 10:35 11:55
Multikino Ursynów dub 11:55 14:15
Multikino Wola dub 10:15
Multikino Złote Tarasy dub 10:10
Podwójne życie Doubles vies
Muranów 11:15
Polityka Polityka
Atlantic 10:00 11:40 12:40 15:20 18:00 20:40
Cinema City Arkadia 2d 11:10 12:30 13:20 14:00 14:50 15:20 16:10 16:50 17:40 18:10 19:00 19:40 20:30 21:00 21:50 22:30
Cinema City Bemowo 2d 11:10 12:10 13:10 14:00 15:00 16:00 16:50 17:50 18:50 19:40 20:40 21:40 22:30
Cinema City Janki 2d 11:30 13:20 14:20 16:10 17:10 19:00 20:00 21:50
Cinema City Mokotów 2d 10:30 11:10 12:50 13:20 14:00 15:40 16:10 16:50 17:40 18:30 19:00 19:40 20:30 21:20 21:50 22:30
Cinema City Promenada 2d 10:40 11:30 12:30 13:30 14:20 15:20 16:20 17:10 18:10 19:10 20:00 21:00 22:00
Cinema City Sadyba 2d 11:30 12:30 13:20 14:20 15:20 16:10 17:10 18:10 19:00 20:00 21:00 21:50
Kinoteka 12:30 15:15 18:00 20:45
Luna 15:00 21:30
Multikino Targówek 10:10 11:00 11:30 13:00 13:50 14:20 14:50 15:50 16:40 17:10 17:40 18:40 19:30 20:00 20:30 21:30
Multikino Ursynów 10:10 11:00 13:00 13:50 15:10 15:50 16:40 18:00 19:30 20:50 21:30
Multikino Wola 11:00 13:50 14:50 16:40 17:40 19:30 20:30
Multikino Złote Tarasy 11:00 13:50 14:50 16:40 17:40 18:40 19:30 20:30 21:30
Wisła 14:45 17:30 20:15
Świt 14:30 17:15
Sekretne życie zwierzaków domowych 2 The Secret Life of Pets 2
Cinema City Arkadia 2d dub 10:20
Cinema City Janki 2d dub 11:10
Cinema City Mokotów 2d dub 10:30 12:40
Cinema City Sadyba 2d dub 13:10
Siedmiu wspaniałych The Magnificent Seven Rano Po południu Wieczorem
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:00
Siódma pieczęć Sjunde inseglet, Det
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00
Świat w ogniu Angel Has Fallen
Cinema City Arkadia 2d 21:50
Cinema City Mokotów 2d 19:10
Cinema City Promenada 2d 21:00
Cinema City Sadyba 2d 20:20
Sztuka ścigania się w deszczu The Art of Racing in the Rain
Cinema City Arkadia 2d 10:40 15:10 20:00
Cinema City Bemowo 2d 12:10 16:30
Cinema City Janki 2d 11:50 14:20
Cinema City Mokotów 2d 10:00 12:30 17:15
Cinema City Promenada 2d 13:40 18:30
Cinema City Sadyba 2d 14:50 17:10
Multikino Targówek 21:55
Multikino Ursynów 12:50
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw Fast & Furious: Hobbs & Shaw
Cinema City Arkadia 2d 15:30
Cinema City Promenada 2d 20:30
Sługi wojny Sługi wojny Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 10:40
Tajemnica Ojca Pio El misterio del Padre Pío
Wisła 16:30
To: Rozdział 2 It 2
Atlantic 15:10 21:15
Cinema City Arkadia 2d 13:00 15:00 4dx 16:30 17:40 18:30 4dx 20:00 21:10 22:00 4dx
Cinema City Bemowo 2d 13:40 17:10 18:20 20:30 21:50
Cinema City Janki 2d 16:50 18:20 20:20 21:40
Cinema City Mokotów 2d 10:30 13:50 14:50 17:10 18:10 20:30 21:40
Cinema City Promenada 2d 12:00 13:30 15:20 17:00 18:40 20:20 22:00
Cinema City Sadyba 2d 17:30 19:40 20:50
IMAX 2d 12:15 15:30 18:45 22:00
Kinoteka 15:30 21:00
Multikino Targówek 10:25 12:50 13:50 16:15 17:15 19:40 20:40
Multikino Ursynów 10:25 12:50 13:50 16:15 17:15 19:40 20:40
Multikino Wola 13:50 17:15 20:40
Multikino Złote Tarasy 12:50 13:50 16:15 17:15 19:40 20:40
Toy story 4 Toy Story 4
Cinema City Arkadia 2d dub 10:20 12:30 14:30 16:50 19:30
Cinema City Arkadia 3d dub 10:30 4dx 12:45 4dx
Cinema City Bemowo 2d dub 12:45 15:00 17:15
Cinema City Janki 2d dub 11:30 13:45 16:00 18:15
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 12:15 14:30 16:45 19:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:10 11:30 13:45 16:00 18:15
Cinema City Sadyba 2d dub 12:45 15:00 17:15
Multikino Targówek dub 10:50 13:05 15:20 17:35
Multikino Ursynów dub 10:55 13:10 15:25 17:40
Multikino Wola dub 12:30 14:10 14:45
Multikino Złote Tarasy dub 10:30
Truposze nie umierają The Dead Don't Die
Kinoteka 18:45
W deszczowy dzień w Nowym Jorku A Rainy Day in New York Rano Po południu Wieczorem
Kinoteka 16:00 20:30
Wszyscy wiedzą Todos lo saben
Muranów 13:30
Wyprawa magellana Elcano & Magellan The First Voyage Around the World
Cinema City Arkadia 2d dub 11:40 13:50 16:00 18:10
Cinema City Bemowo 2d dub 10:40 11:20 14:00 16:10 18:50
Cinema City Janki 2d dub 11:00 13:10 15:20 17:30
Cinema City Mokotów 2d dub 10:30 12:40 14:50 17:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 11:00 13:10 15:20 17:30
Cinema City Sadyba 2d dub 11:30 13:40 15:50 18:00
Multikino Targówek dub 10:35 15:20 17:25
Multikino Ursynów dub 10:45 15:15 17:20
Multikino Wola dub 10:00 12:05 16:30
Multikino Złote Tarasy dub 11:45 12:25
Wisła dub 12:15 14:10
Złe psy Bent
Multikino Targówek 12:00
Multikino Ursynów 12:00
Multikino Wola 12:00
Multikino Złote Tarasy 12:00
Złodziej i oszustka Lying and Stealing
Cinema City Arkadia 2d 22:20
Cinema City Bemowo 2d 21:00
Cinema City Mokotów 2d 22:30
Cinema City Promenada 2d 19:40
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

13 września
6 września
4 września
30 sierpnia

Zapowiedzi

20 września
27 września
4 października
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin