|

Top 10

  1. Jak zostałem gangstere...
  2. Knives Out
  3. The Two Popes
  4. 1917
  5. Jojo Rabbit
  6. Corpus Christi
  7. Parasite
  8. Pan T.
  9. Mayday
  10. Pain and Glory
KEI

Cinema program by movie.

Movie showtimes in Warszawa by movie title

Choose hour
Any hour 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

1917 1917 Morning Afternoon Evening
Atlantic 16:00 18:20
Cinema City Arkadia 2d 17:10 ticket 19:40 ticket 22:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 17:20 ticket 19:50 ticket
Cinema City Białołęka 2d 20:40 ticket
Cinema City Janki 2d 18:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d 18:00 ticket 20:45 ticket
Cinema City Promenada 2d 16:40 ticket 19:10 ticket
Cinema City Sadyba 2d 17:40 ticket 20:00 ticket
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:00
Kinoteka 13:00 ticket 17:40 ticket
Kultura 15:10
Multikino Młociny 12:45 ticket 19:45 ticket
Multikino Targówek 13:35 ticket 19:30 ticket
Multikino Ursynów 13:35 ticket 16:30 ticket 19:10 ticket 21:50 ticket
Multikino Wola 17:10 ticket
Wisła 16:35 ticket
Świt 14:00 16:30 19:00
365 dni 365 dni
Atlantic 15:50 20:45
Cinema City Arkadia 2d 10:30 ticket 11:30 ticket 13:00 ticket 14:00 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 18:00 ticket 19:00 ticket 19:40 ticket 20:30 ticket 21:30 ticket 22:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 11:40 ticket 14:10 ticket 15:00 ticket 16:40 ticket 17:40 ticket 19:20 ticket 20:20 ticket 22:00 ticket
Cinema City Białołęka 2d 10:00 ticket 11:30 ticket 12:30 ticket 14:00 ticket 15:00 ticket 16:30 ticket 17:30 ticket 19:00 ticket 20:00 ticket 21:30 ticket 22:30 ticket
Cinema City Janki 2d 15:10 ticket 16:30 ticket 17:40 ticket 19:00 ticket 20:10 ticket 21:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:30 ticket 13:00 ticket 14:00 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 18:00 ticket 19:00 ticket 20:30 ticket 21:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 12:00 ticket 14:30 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 17:00 ticket 18:00 ticket 19:00 ticket 19:30 ticket 20:30 ticket 21:30 ticket 22:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d 13:10 ticket 14:10 ticket 15:40 ticket 16:40 ticket 18:10 ticket 19:10 ticket 20:40 ticket 21:40 ticket
Multikino Młociny 10:25 ticket 12:05 ticket 13:00 ticket 14:40 ticket 15:40 ticket 17:20 ticket 18:20 ticket 20:00 ticket 21:00 ticket 21:35 ticket
Multikino Targówek 10:25 ticket 12:05 ticket 13:00 ticket 14:40 ticket 15:40 ticket 16:25 ticket 17:20 ticket 18:20 ticket 19:00 ticket 20:00 ticket 21:00 ticket 21:35 ticket
Multikino Ursynów 10:25 ticket 12:05 ticket 14:40 ticket 15:40 ticket 17:20 ticket 18:20 ticket 21:00 ticket
Multikino Wola 12:05 ticket 13:10 ticket 14:40 ticket 15:40 ticket 17:20 ticket 18:20 ticket 20:00 ticket 21:20 ticket
Multikino Złote Tarasy 10:00 ticket 12:05 ticket 12:20 ticket 14:40 ticket 20:20 ticket
Wisła 21:00 ticket
Aida Aida
Cinema City Arkadia 2d 19:00 ticket
Cinema City Białołęka 2d 19:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 19:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d 19:00 ticket
Bad Boys for Life Bad Boys for Life
Cinema City Arkadia 2d 16:30 ticket 22:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 20:45 ticket 22:20 ticket
Cinema City Białołęka 2d 15:30 ticket 21:00 ticket
Cinema City Janki 2d 21:40 ticket
Cinema City Mokotów 2d 14:20 ticket 17:00 ticket 19:40 ticket
Cinema City Promenada 2d 21:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d 18:45 ticket 21:30 ticket
Multikino Młociny 14:10 ticket
Multikino Targówek 10:55 ticket 21:50 ticket
Basia – zestaw filmów krótkich Basia – zestaw filmów krótkich
Muranów 17:30 ticket
Bayala - A Magical Adventure Bayala - A Magical Adventure Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 10:50 ticket 12:50 ticket 14:50 ticket 16:50 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00 ticket 13:00 ticket 15:00 ticket 17:00 ticket
Cinema City Białołęka 2d dub 11:00 ticket 13:00 ticket 15:00 ticket 17:00 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:10 ticket 13:10 ticket 14:50 ticket 16:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 11:20 ticket 13:20 ticket 15:20 ticket 17:20 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 ticket 12:30 ticket 14:50 ticket 16:50 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 ticket 13:00 ticket 14:50 ticket 16:50 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 11:00
Multikino Młociny dub 10:05 ticket 13:00 ticket 15:00 ticket 17:00 ticket
Multikino Targówek dub 10:00 ticket 13:40 ticket 15:45 ticket 17:50 ticket
Multikino Ursynów dub 10:00 ticket 13:40 ticket 15:45 ticket 17:50 ticket
Multikino Wola dub 10:00 ticket 11:30 ticket 12:05 ticket 15:10 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:00 ticket 12:40 ticket 14:55 ticket
Wisła dub 10:00 ticket 12:00 ticket
Corpus Christi Boże Ciało
Atlantic 13:20 18:15
KINOkawiarna Stacja Falenica 16:00
Kinoteka 11:00 ticket 15:30 ticket 18:15 ticket
Luna 15:15 ticket
Wisła 14:20 ticket
My Family and the Wolf Ma famille et le loup
Cinema City Arkadia 2d dub 13:40 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 13:00 ticket
Cinema City Białołęka 2d dub 10:00 ticket 13:20 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 ticket 12:00 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:40 ticket 12:40 ticket 14:40 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 12:10 ticket
Multikino Targówek dub 10:15 ticket
Multikino Ursynów dub 10:15 ticket
Multikino Wola dub 10:00 ticket
A Beautiful Day in the Neighborhood A Beautiful Day in the Neighborhood
Cinema City Arkadia 2d 19:00 ticket
Cinema City Białołęka 2d 19:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 19:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 19:00 ticket
Le daim Le daim
Muranów 18:30 ticket 22:45 ticket
Dolittle Dolittle Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 10:40 ticket 12:50 ticket 15:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:30 ticket 13:40 ticket 15:50 ticket
Cinema City Białołęka 2d dub 10:00 ticket 12:00 ticket 15:40 ticket
Cinema City Janki 2d dub 10:00 ticket 12:10 ticket 14:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:50 ticket 12:10 ticket 16:20 ticket 18:30 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:10 ticket 11:00 ticket 13:10 ticket 15:20 ticket 17:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 12:20 ticket 14:30 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 13:15
Multikino Młociny dub 10:00 ticket 12:20 ticket
Multikino Targówek dub 10:10 ticket 12:30 ticket 14:50 ticket 17:10 ticket
Multikino Ursynów dub 10:10 ticket 12:30 ticket 14:50 ticket
Multikino Wola dub 10:30 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:10 ticket 13:00 ticket
Wisła dub 15:30 ticket
The Two Popes The Two Popes
Muranów 10:45 ticket
The Gentlemen The Gentlemen
Atlantic 13:30 ticket 15:45 ticket 18:00 ticket 20:15 ticket
Cinema City Arkadia 2d 12:20 ticket 14:50 ticket 17:15 ticket 19:40 ticket 22:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 14:50 ticket 17:10 ticket 19:40 ticket 22:10 ticket
Cinema City Białołęka 2d 12:40 ticket 15:00 ticket 17:20 ticket 19:40 ticket 22:00 ticket
Cinema City Janki 2d 13:40 ticket 16:00 ticket 18:30 ticket 20:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d 13:00 ticket 15:20 ticket 17:50 ticket 20:20 ticket 22:20 ticket
Cinema City Promenada 2d 12:20 ticket 14:30 ticket 16:50 ticket 19:20 ticket 21:50 ticket
Cinema City Sadyba 2d 12:50 ticket 15:20 ticket 17:50 ticket 20:20 ticket
Kinoteka 13:30 ticket 16:00 ticket 18:20 ticket 20:45 ticket
Kultura 13:15 19:30
Multikino Młociny 13:00 ticket 15:35 ticket 18:05 ticket 19:00 ticket 20:35 ticket 21:20 ticket
Multikino Targówek 13:10 ticket 15:45 ticket 18:20 ticket 20:55 ticket
Multikino Ursynów 14:10 ticket 15:45 ticket 16:45 ticket 18:20 ticket 19:20 ticket 20:55 ticket 21:50 ticket
Multikino Wola 16:40 ticket 19:45 ticket 21:35 ticket
Multikino Złote Tarasy 10:10 ticket 12:20 ticket 14:50 ticket 15:35 ticket 18:10 ticket 20:45 ticket
Wisła 18:10 ticket
Dzika Afryka Dzika Afryka
Cinema City Bemowo 3d dub 13:00 ticket
Pets United Pets United
Atlantic dub 10:20 ticket
Cinema City Arkadia 2d dub 10:10 ticket 11:40 ticket 15:40 ticket 17:40 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:50 ticket 14:00 ticket
Cinema City Białołęka 2d dub 10:15 ticket 12:15 ticket 14:15 ticket 16:15 ticket
Cinema City Janki 2d dub 10:00 ticket 11:10 ticket 13:10 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:20 ticket 12:20 ticket 14:20 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 ticket 12:00 ticket 16:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:20 ticket 13:20 ticket 15:30 ticket
Luna 11:15 ticket
Multikino Młociny dub 10:00 ticket 14:00 ticket 15:25 ticket 17:35 ticket
Multikino Targówek dub 11:15 ticket 13:30 ticket 15:45 ticket 18:00 ticket
Multikino Ursynów dub 11:15 ticket 13:30 ticket 15:45 ticket 18:00 ticket
Multikino Wola dub 10:00 ticket 13:00 ticket 16:30 ticket
Wisła dub 11:15 ticket 14:00 ticket
Bombshell Bombshell Morning Afternoon Evening
Ada Kino Studyjne 19:00
Atlantic 11:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d 21:30 ticket
Blackhat Blackhat
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 13:30
Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Atlantic 13:50 ticket 20:40 ticket
Cinema City Arkadia 2d 11:50 4dx ticket 14:10 4dx ticket 15:10 ticket 16:30 4dx ticket 17:30 ticket 18:50 4dx ticket 19:50 ticket 21:10 4dx ticket 22:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 12:20 ticket 14:40 ticket 17:00 ticket 19:20 ticket 21:40 ticket
Cinema City Białołęka 2d 17:50 ticket 20:10 ticket 22:30 ticket
Cinema City Janki 2d 15:20 ticket 17:40 ticket 20:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:20 ticket 12:40 ticket 15:00 ticket 16:20 ticket 17:20 ticket 18:40 ticket 19:40 ticket 21:00 ticket 22:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 15:20 ticket 17:40 ticket 20:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d 12:00 ticket 16:40 ticket 19:00 ticket 21:20 ticket
IMAX 2d 13:00 ticket 15:20 ticket 17:40 ticket 20:00 ticket
Kinoteka 13:25 ticket 20:50 ticket
Multikino Młociny 16:50 ticket 19:15 ticket
Multikino Targówek 13:50 ticket 16:20 ticket 18:50 ticket 22:00 ticket
Multikino Ursynów 13:00 ticket 16:20 ticket 18:50 ticket 22:00 ticket
Multikino Wola 14:05 ticket 19:10 ticket
Multikino Złote Tarasy 12:30 ticket 14:50 ticket 17:40 ticket
Marriage Story Marriage Story
Muranów 15:30 ticket
Stories We Tell Stories We Tell
Kinoteka 20:00 ticket
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Morning Afternoon Evening
Cinema City Janki 2d 21:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d 16:10 ticket 21:50 ticket
Cinema City Promenada 2d 21:40 ticket
Multikino Młociny 10:45 ticket
Multikino Targówek 21:20 ticket
Jojo Rabbit Jojo Rabbit
Cinema City Arkadia 2d 14:10 ticket 21:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d 19:00 ticket 21:40 ticket
Cinema City Białołęka 2d 18:20 ticket
Cinema City Janki 2d 19:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d 13:40 ticket 15:40 ticket
Cinema City Promenada 2d 10:00 ticket 16:50 ticket
Cinema City Sadyba 2d 16:50 ticket 22:05 ticket
Kinoteka 16:00 ticket 20:20 ticket
Luna 16:15 ticket
Multikino Ursynów 20:15 ticket
Wisła 16:00 ticket
Joker Joker
Elektronik 16:45
Kinoteka 15:45 ticket
Judy Judy
Atlantic 11:00
Kinoteka 11:00 ticket 18:20 ticket
Jumanji: The Next Level Jumanji: The Next Level
Cinema City Arkadia 2d dub 11:10 ticket 14:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 12:10 ticket
Cinema City Białołęka 2d dub 13:00 ticket
Cinema City Janki 2d dub 12:20 ticket
Multikino Młociny dub 11:30 ticket
Multikino Targówek dub 10:50 ticket
Multikino Ursynów dub 10:50 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:20 ticket
Frozen 2 Frozen 2 Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 9:50 ticket 12:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 10:00 ticket
Cinema City Janki 2d dub 12:10 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 11:40 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:10 ticket 11:40 ticket
Kinoteka 12:00 ticket
Honeyland Honeyland
KINOkawiarna Stacja Falenica 16:15
Acid Kislota
Elektronik 17:45
Muranów 22:45 ticket
The Farewell The Farewell
Cinema City Arkadia 2d 16:30 ticket
Cinema City Białołęka 2d 16:15 ticket
Cinema City Mokotów 2d 14:00 ticket 20:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 14:40 ticket
Cinema City Sadyba 2d 14:20 ticket
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:45
Kinoteka 13:40 ticket 15:30 ticket 18:15 ticket 20:45 ticket
Kultura 17:25
Luna 19:30 ticket
Wisła 19:00 ticket
Marianne & Leonard: Words of Love Marianne & Leonard: Words of Love
Kinoteka 13:30 ticket
Kultura 21:15
Marona's Fantastic Tale L'extraordinaire voyage de Marona Morning Afternoon Evening
Kinoteka 11:00 ticket
Matthias et Maxime Matthias et Maxime
Muranów 19:00 ticket 20:30 ticket
Mayday Mayday
Cinema City Arkadia 2d 15:50 ticket 18:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d 15:00 ticket
Cinema City Janki 2d 13:30 ticket 15:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d 14:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 14:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d 13:50 ticket
Luna 13:00 ticket
Multikino Młociny 21:40 ticket
Multikino Targówek 19:55 ticket
Multikino Ursynów 21:20 ticket
Multikino Wola 14:00 ticket
Little Women Little Women
Atlantic 12:20 ticket 15:00 ticket 17:40 ticket 20:20 ticket
Cinema City Arkadia 2d 11:20 ticket 16:40 ticket 19:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d 16:00 ticket 18:50 ticket
Cinema City Białołęka 2d 10:40 ticket 18:20 ticket
Cinema City Janki 2d 16:40 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:50 ticket 16:00 ticket 18:50 ticket
Cinema City Promenada 2d 12:10 ticket 19:40 ticket
Cinema City Sadyba 2d 17:10 ticket 19:10 ticket 21:50 ticket
Kinoteka 14:30 ticket 17:15 ticket 20:10 ticket
Luna 21:15 ticket
Multikino Młociny 17:00 ticket
Multikino Targówek 16:15 ticket
Multikino Ursynów 10:50 ticket 17:10 ticket 20:05 ticket
U-jazdowski 18:00
Wisła 17:30 ticket
Gretel and Hansel Gretel and Hansel
Cinema City Arkadia 2d 20:45 ticket 22:15 ticket
Multikino Targówek 13:55 ticket
Mirai no Mirai Mirai no Mirai Morning Afternoon Evening
Muranów 12:00 ticket
A Brother’s Love La femme de mon frere
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:15
Kultura 13:00
Monos Monos
Kinoteka 13:40 ticket 18:20 ticket
Luna 14:15 ticket
Knives Out Knives Out
Kinoteka 15:40 ticket
Multikino Ursynów 13:30 ticket
J'accuse J'accuse
Muranów 13:00 ticket 15:00 ticket 20:15 ticket
Parasite Gisaengchung Morning Afternoon Evening
Atlantic 11:10 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica 18:30
Kinoteka 12:45 ticket 18:00 ticket 20:40 ticket
Kultura 15:15 20:15
Luna 11:45 ticket 20:30 ticket
Multikino Ursynów 20:00 ticket
Muranów 12:45 ticket 15:15 ticket 22:30 ticket
U-jazdowski 20:30
Wisła 20:15 ticket
Portrait of a Lady on Fire Portrait de la jeune fille en feu
Elektronik 21:15
Muranów 22:35 ticket
La belle epoque La belle epoque
Kinoteka 11:15 ticket 20:30 ticket
Multikino Ursynów 13:10 ticket
Muranów 10:45 ticket 13:00 ticket
Psy 3. W imię zasad Psy 3. W imię zasad
Cinema City Arkadia 2d 18:40 ticket 21:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d 18:10 ticket 21:20 ticket
Cinema City Białołęka 2d 21:20 ticket 22:20 ticket
Cinema City Janki 2d 18:20 ticket 21:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 19:15 ticket 21:40 ticket
Cinema City Promenada 2d 19:10 ticket 21:50 ticket
Cinema City Sadyba 2d 16:20 ticket 20:20 ticket
Multikino Młociny 19:50 ticket
Multikino Targówek 20:15 ticket
Multikino Ursynów 19:55 ticket
Multikino Wola 20:55 ticket
Red Shoes & the 7 Dwarfs Red Shoes & the 7 Dwarfs
Cinema City Arkadia 2d dub 10:10 ticket 12:10 ticket 14:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00 ticket
Cinema City Białołęka 2d dub 10:00 ticket 12:20 ticket 14:20 ticket
Cinema City Janki 2d dub 10:10 ticket 11:00 ticket 14:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:10 ticket 11:30 ticket 13:40 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:10 ticket 11:20 ticket 13:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:10 ticket 13:10 ticket 15:10 ticket
Multikino Młociny dub 10:50 ticket
Multikino Targówek dub 10:20 ticket 12:35 ticket
Multikino Ursynów dub 10:20 ticket 12:35 ticket
Multikino Wola dub 10:00 ticket
The Bra The Bra Morning Afternoon Evening
Elektronik 19:45
Niemcy Niemcy
Kinoteka 11:00 ticket
StarDog and TurboCat StarDog and TurboCat
Cinema City Arkadia 2d dub 13:50 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 13:20 ticket
Cinema City Białołęka 2d dub 11:00 ticket
Cinema City Janki 2d dub 10:20 ticket 11:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 ticket 12:00 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:30 ticket 12:30 ticket 14:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 12:50 ticket
Multikino Targówek dub 11:00 ticket
Multikino Ursynów dub 11:00 ticket
Świt 12:00
Sibyl Sibyl
Elektronik 19:00
Racetime Racetime
Cinema City Arkadia 2d dub 11:00 ticket
Iluzjon Filmoteki Narodowej 16:00
Kinoteka 11:00 ticket
Spies in Disguise Spies in Disguise Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 10:40 ticket 13:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 10:00 ticket
Cinema City Białołęka 2d dub 10:10 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:30 ticket 12:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 ticket 11:00 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 ticket 13:10 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:30 ticket
Multikino Młociny dub 10:40 ticket
Multikino Targówek dub 11:30 ticket
Multikino Ursynów dub 11:00 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:00 ticket
Wisła dub 13:30 ticket
Tommaso Tommaso
Elektronik 21:30
Kinoteka 15:50 ticket
Muranów 15:30 ticket 18:00 ticket
Trouble Trouble
Cinema City Bemowo 2d dub 11:20 ticket
Luna 10:00 ticket
Multikino Młociny dub 10:15 ticket
Multikino Targówek dub 11:40 ticket
Multikino Ursynów dub 11:40 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:00 ticket
Fantasy Island Fantasy Island
Cinema City Arkadia 2d 13:00 ticket 15:20 ticket 17:40 ticket 20:00 ticket 22:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d 15:30 ticket 17:50 ticket 20:10 ticket 22:30 ticket
Cinema City Białołęka 2d 14:10 ticket 16:30 ticket 18:50 ticket 21:10 ticket
Cinema City Janki 2d 15:00 ticket 17:20 ticket 19:40 ticket 22:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 13:10 ticket 15:30 ticket 17:50 ticket 20:10 ticket 22:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 14:00 ticket 16:20 ticket 18:50 ticket 21:10 ticket
Cinema City Sadyba 2d 15:00 ticket 17:20 ticket 19:40 ticket 22:00 ticket
Multikino Młociny 14:40 ticket 17:15 ticket 19:45 ticket
Multikino Targówek 14:45 ticket 17:10 ticket 19:35 ticket
Multikino Ursynów 14:45 ticket 17:10 ticket 19:35 ticket
Multikino Złote Tarasy 12:05 ticket 14:55 ticket 17:20 ticket
Zenek Zenek
Cinema City Arkadia 2d 10:50 ticket 11:50 ticket 13:20 ticket 14:20 ticket 15:50 ticket 16:50 ticket 18:20 ticket 19:20 ticket 20:50 ticket 21:50 ticket
Cinema City Bemowo 2d 10:30 ticket 11:30 ticket 13:00 ticket 14:00 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 18:00 ticket 19:00 ticket 20:30 ticket 21:30 ticket
Cinema City Białołęka 2d 11:00 ticket 12:15 ticket 13:30 ticket 14:45 ticket 16:00 ticket 17:15 ticket 18:30 ticket 19:45 ticket 21:00 ticket 22:15 ticket
Cinema City Janki 2d 12:00 ticket 13:00 ticket 14:30 ticket 15:30 ticket 17:00 ticket 18:00 ticket 19:30 ticket 20:30 ticket 22:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 11:00 ticket 12:20 ticket 13:20 ticket 14:50 ticket 15:50 ticket 17:20 ticket 18:20 ticket 19:50 ticket 20:50 ticket 22:20 ticket
Cinema City Promenada 2d 11:30 ticket 12:30 ticket 14:00 ticket 15:00 ticket 16:30 ticket 17:30 ticket 19:00 ticket 20:00 ticket 21:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 11:00 ticket 12:00 ticket 13:30 ticket 14:30 ticket 16:00 ticket 17:00 ticket 18:30 ticket 19:30 ticket 21:00 ticket 22:00 ticket
Multikino Młociny 10:40 ticket 12:20 ticket 13:20 ticket 15:00 ticket 16:00 ticket 17:40 ticket 18:40 ticket 20:20 ticket
Multikino Targówek 10:40 ticket 12:20 ticket 13:20 ticket 15:00 ticket 16:00 ticket 17:40 ticket 18:40 ticket 19:10 ticket 20:20 ticket 21:20 ticket
Multikino Ursynów 10:40 ticket 12:20 ticket 13:20 ticket 15:00 ticket 16:00 ticket 17:40 ticket 18:40 ticket 20:20 ticket 21:20 ticket
Multikino Wola 12:20 ticket 15:00 ticket 17:40 ticket 18:40 ticket 20:20 ticket
Multikino Złote Tarasy 12:30 ticket 15:05 ticket 20:30 ticket
Wisła 12:00 ticket 20:30 ticket
Promised Land Promised Land Morning Afternoon Evening
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:00
Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

14 February
7 February
31 January

Coming soon

21 February
28 February
1 March
6 March
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl