Lang gb
|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Bogowie
  3. Ocean ognia
  4. Kamerdyner
  5. Dywizjon 303
  6. Pierwszy człowiek
  7. Venom
  8. 303. Bitwa o Anglię
  9. Iniemamocni 2
  10. Serce nie sługa
KEI

Do kina

Repertuar kin w Warszawie wg nazwy kina

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Atlantic Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 13:20 20:20
Bohemian Rhapsody 10:00 12:40 15:20 18:15 20:00 20:50 22:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d 11:20 16:00 bilet 18:00 bilet
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d 23:59 bilet
Jeszcze dzień życia dub 15:40 bilet
Kler 13:20
Planeta singli 2 10:50 13:10 15:30 17:50 20:15 22:40
Cinema City Arkadia Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 11:30 17:00 bilet 19:30 bilet
Alfa 2d dub 10:40 12:50 15:10 bilet 17:20 bilet 19:30 bilet
Bohemian Rhapsody 2d 11:00 13:15 4dx 13:45 14:50 bilet 16:30 bilet 17:35 bilet 18:15 4dx bilet 19:15 bilet 20:20 bilet 21:00 4dx bilet 22:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 10:00 11:10 12:10 14:20 bilet 15:30 bilet 16:30 bilet 18:40 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3d dub 11:00 4dx 13:20 16:00 4dx bilet
Dziewczyna w sieci pająka 2d 13:00 17:40 bilet 21:40 bilet
Halloween 2d 18:00 bilet 22:00 bilet
Hotel transylwania 3 2d dub 11:30 13:40 15:50 bilet 18:00 bilet
Jeszcze dzień życia 2d dub 10:00 22:35 bilet
Kamerdyner 2d 14:00 bilet
Kler 2d 10:45 13:30 15:00 bilet 16:15 bilet 19:00 bilet 20:30 bilet
Kopciuszek. Historia prawdziwa 2d dub 10:00
Oblicze mroku 2d 9:30 14:00 bilet 21:25 bilet
Ocean ognia 2d 12:40 20:30 bilet
Pierwszy człowiek 2d 12:00 20:50 bilet
Planeta singli 2 2d 10:00 11:00 11:45 12:30 13:30 14:15 bilet 15:00 bilet 16:00 bilet 16:45 bilet 17:30 bilet 18:30 bilet 19:15 bilet 20:00 bilet 21:00 bilet 21:45 bilet 22:30 bilet
Suspiria 2d 18:20 bilet 21:45 bilet
Venom 2d 15:30 bilet 20:10 bilet
Winni 2d 12:00 16:20 bilet 20:10 bilet 22:10 bilet
Cinema City Bemowo Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 16:30 bilet 19:00 bilet 21:30 bilet
Alfa 2d dub 12:10 14:20 bilet 16:30 bilet 18:40 bilet
Biały kieł 2d dub 11:10
Bohemian Rhapsody 2d 12:15 15:00 bilet 16:30 bilet 17:45 bilet 19:15 bilet 20:30 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 11:30 13:40 15:50 bilet 18:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3d dub 12:40 14:50 bilet
Dziewczyna w sieci pająka 2d 15:10 bilet 20:50 bilet
Halloween 2d 17:00 bilet 22:30 bilet
Hotel transylwania 3 2d dub 10:50 13:40 15:50 bilet 18:00 bilet
Jeszcze dzień życia 2d dub 21:40 bilet
Kler 2d 11:45 14:30 bilet 17:15 bilet 20:15 bilet
Oblicze mroku 2d 14:10 bilet 22:00 bilet
Ocean ognia 2d 20:00 bilet
Pierwszy człowiek 2d 10:00 19:20 bilet
Planeta singli 2 2d 11:00 12:00 13:30 14:30 bilet 16:00 bilet 17:00 bilet 18:30 bilet 19:30 bilet 21:00 bilet 22:00 bilet
Suspiria 2d 11:10 20:10 bilet
Venom 2d dub 14:00 bilet
Winni 2d 13:10 17:40 bilet 19:40 bilet 22:10 bilet
Cinema City Janki Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 13:30 18:00 bilet 21:45 bilet
Alfa 2d dub 12:40 14:50 bilet 17:00 bilet 19:10 bilet
Biały kieł 2d dub 11:15
Bohemian Rhapsody 2d 13:15 16:00 bilet 17:45 bilet 18:45 bilet 20:30 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 11:30 13:40 15:50 bilet 18:10 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3d dub 12:30 14:40 bilet 16:50 bilet
Dziewczyna w sieci pająka 2d 11:00 21:30 bilet
Hotel transylwania 3 2d dub 11:10 13:20 15:30 bilet 17:40 bilet
Jeszcze dzień życia 2d dub 11:00
Kler 2d 12:00 14:45 bilet 17:30 bilet 19:00 bilet 20:15 bilet 21:45 bilet
Oblicze mroku 2d 13:00 21:20 bilet
Ocean ognia 2d 20:30 bilet
Planeta singli 2 2d 11:30 12:30 14:00 bilet 15:00 bilet 16:30 bilet 17:30 bilet 19:00 bilet 20:00 bilet 21:30 bilet
Serce nie sługa 2d 10:00 16:00 bilet
Suspiria 2d 20:20 bilet
Venom 2d dub 15:20 bilet
Winni 2d 19:50 bilet
Cinema City Mokotów Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 14:20 bilet 16:50 bilet 19:20 bilet
Alfa 2d dub 10:30 12:40 14:50 bilet 17:00 bilet 19:10 bilet
Biały kieł 2d dub 10:00
Bohemian Rhapsody 2d 11:15 12:30 14:00 bilet 15:15 bilet 16:45 bilet 18:00 bilet 19:30 bilet 20:45 bilet 22:15 bilet
Dywizjon 303 2d 10:10
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 10:10 12:20 14:30 bilet 16:40 bilet 18:50 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3d dub 11:10 13:20
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d 17:40 bilet
Dziewczyna w sieci pająka 2d 19:50 bilet 22:20 bilet
Halloween 2d 17:40 bilet 21:30 bilet
Hotel transylwania 3 2d dub 10:30 13:50 18:10 bilet
Jeszcze dzień życia 2d dub 10:10 22:30 bilet
Kler 2d 13:15 16:00 bilet 17:30 bilet 18:45 bilet 20:15 bilet
Kopciuszek. Historia prawdziwa 2d dub 10:30
Krzysiu, gdzie jesteś? 2d dub 12:00
Oblicze mroku 2d 15:30 bilet 22:30 bilet
Ocean ognia 2d 15:10 bilet 20:00 bilet
Pierwszy człowiek 2d 14:10 bilet 21:50 bilet
Planeta singli 2 2d 10:00 10:45 11:30 12:30 13:15 14:00 bilet 15:00 bilet 15:45 bilet 16:30 bilet 17:30 bilet 18:15 bilet 19:00 bilet 20:00 bilet 20:45 bilet 21:30 bilet 22:30 bilet
Serce nie sługa 2d 13:00
Suspiria 2d 12:10 21:00 bilet
Venom 2d dub 10:30 15:00 bilet
Venom 2d 21:20 bilet
Winni 2d 12:20 17:00 bilet 20:20 bilet 22:20 bilet
Zbiry Hindostanu 2d 19:00 bilet
Cinema City Promenada Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 15:40 bilet 18:10 bilet 20:40 bilet
Alfa 2d dub 10:50 13:00 15:10 bilet 17:20 bilet 19:30 bilet
Bohemian Rhapsody 2d 12:00 14:45 bilet 16:15 bilet 17:30 bilet 19:00 bilet 20:15 bilet 21:45 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 10:00 12:10 14:20 bilet 16:30 bilet 18:40 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3d dub 11:10 13:20 15:30 bilet
Dziewczyna w sieci pająka 2d 18:00 bilet
Halloween 2d 22:00 bilet
Hotel transylwania 3 2d dub 10:00 11:30 12:40 13:40 14:50 bilet 15:50 bilet 17:00 bilet 18:00 bilet
Iniemamocni 2 2d dub 10:00
Jeszcze dzień życia 2d dub 13:40
Kler 2d 10:45 13:30 16:15 bilet 17:45 bilet 19:00 bilet 20:30 bilet 21:45 bilet
Kopciuszek. Historia prawdziwa 2d dub 10:00 14:00 bilet
Mała stopa 2d dub 11:30
Oblicze mroku 2d 14:00 bilet 21:40 bilet
Ocean ognia 2d 21:00 bilet
Pierwszy człowiek 2d 19:10 bilet
Planeta singli 2 2d 10:00 11:00 11:45 12:30 13:30 14:15 bilet 15:00 bilet 16:00 bilet 16:45 bilet 17:30 bilet 18:30 bilet 19:15 bilet 20:00 bilet 21:00 bilet 21:45 bilet
Suspiria 2d 20:30 bilet
Venom 2d dub 11:40
Winni 2d 12:10 16:00 bilet 20:10 bilet
Cinema City Sadyba Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 2d 18:00 bilet 20:30 bilet
Alfa 2d dub 11:50 14:00 bilet 16:10 bilet 19:00 bilet
Bohemian Rhapsody 2d 12:15 15:00 bilet 17:45 bilet 20:30 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 10:00 11:40 13:50 16:00 bilet 18:10 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3d dub 12:40 14:50 bilet 17:00 bilet
Dziewczyna w sieci pająka 2d 15:30 bilet 21:15 bilet
Halloween 2d 20:40 bilet
Hotel transylwania 3 2d dub 12:30 14:40 bilet 16:50 bilet 18:20 bilet
Kler 2d 11:45 14:30 bilet 15:45 bilet 17:15 bilet 18:30 bilet 20:00 bilet
Kopciuszek. Historia prawdziwa 2d dub 11:00
Oblicze mroku 2d 13:00 22:00 bilet
Ocean ognia 2d 13:00 19:30 bilet
Pierwszy człowiek 2d 21:10 bilet
Planeta singli 2 2d 11:00 12:00 12:45 13:30 14:30 bilet 15:15 bilet 16:00 bilet 17:00 bilet 17:45 bilet 18:30 bilet 19:30 bilet 20:15 bilet 21:00 bilet 22:00 bilet
Suspiria 2d 20:20 bilet
Venom 2d dub 13:20
Venom 2d 17:10 bilet
Winni 2d 11:00 15:10 bilet 19:10 bilet 21:10 bilet
Elektronik Rano Po południu Wieczorem
Ambiwalencja 18:00
Dogman 17:45
Fanny i Aleksander 19:45
Martwe jaskółki 21:15
Iluzjon Filmoteki Narodowej Rano Po południu Wieczorem
Blockbuster 18:00 bilet
Krew 20:00 bilet
Mam 20 lat 18:00 bilet
Ziemia ludzi 19:30 bilet
IMAX Rano Po południu Wieczorem
Bohemian Rhapsody 2d 11:00 13:45 16:30 bilet 19:15 bilet 22:00 bilet
Kino na boku Rano Po południu Wieczorem
Planeta singli 2 15:00 19:30
Zegar czarnoksiężnika dub 17:30
KINOkawiarna Stacja Falenica Rano Po południu Wieczorem
Fokstrot 18:15
Jak pies z kotem 13:00
Jeszcze dzień życia dub 20:30
Książka Lili dub 16:15
Mała stopa 2d dub 16:00
Wieś pływających krów 18:00
Kinoteka Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 11:15 16:30 bilet 21:45 bilet
Braterstwo ostrzy: piekielna bitwa 19:15 bilet
Climax 19:40 bilet 21:45 bilet
Czternaście jabłek 17:15 bilet
Donbass 13:00
Dywizjon 303 15:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 11:40 13:50 16:00 bilet 18:15 bilet
Dziesięć lat: Tajlandia 19:30 bilet
Dziewczyna w sieci pająka 11:00 13:25
Kler 10:30 13:15 16:00 bilet 20:00 bilet
Melodia życia 21:30 bilet
Pierwszy człowiek 10:10 13:40
Planeta singli 2 10:30 13:00 15:30 bilet 18:00 bilet 19:00 bilet 20:30 bilet 21:30 bilet
Suspiria 15:30 bilet 18:30 bilet 21:30 bilet
Winni 15:50 bilet 17:45 bilet 20:30 bilet
Zimna wojna 10:45 12:45 18:00 bilet
Kultura Rano Po południu Wieczorem
Dziedziczki 18:00
Jak pies z kotem 15:00
Jeszcze dzień życia dub 13:00 20:30
Suspiria 13:15 20:00
Trzy twarze 16:00
Luna Rano Po południu Wieczorem
Anioł ma anginę 17:15 bilet
Dwoje 20:30 bilet
Dywizjon 303 13:00
Kryształ 18:30 bilet
Lili 13:25
Niech będzie Liza 16:30 bilet
Ostatni bohater 9:30
Rowerem przez Ałtaj 19:00 bilet
Trener 21:00 bilet
Multikino Targówek Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 16:20 bilet 18:55 bilet 21:30 bilet
Alfa dub 11:15 13:30 15:45 bilet 18:00 bilet
Bohemian Rhapsody 12:00 14:50 bilet 15:50 bilet 17:40 bilet 18:40 bilet 20:30 bilet 21:30 bilet
Burn the Stage: The Movie 16:00 bilet 18:00 bilet 20:00 bilet
Dywizjon 303 14:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 10:00 11:30 14:00 bilet 16:15 bilet 18:30 bilet
Dziewczyna w sieci pająka 21:40 bilet
Halloween 20:15 bilet
Hotel transylwania 3 dub 10:00 11:40 13:55 15:05 bilet
Klakson i spółka dub 11:10 13:15 15:20 bilet 17:30 bilet
Kler 12:15 15:05 bilet 17:55 bilet 19:35 bilet 20:50 bilet
Kopciuszek. Historia prawdziwa dub 10:05 11:30
Mała stopa dub 10:30 13:35
Multikino VR: Ekstremalne przeżycia 19:00 bilet
Multikino VR: Miasta świata 18:00 bilet 19:40 bilet
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia 18:30 bilet 20:10 bilet
Multikino VR: The best of VR 17:20 bilet 20:40 bilet
Multikino VR: Thrillery 21:20 bilet
Planeta singli 2 10:35 11:10 12:10 13:10 13:45 14:45 bilet 15:45 bilet 16:20 bilet 17:20 bilet 18:20 bilet 19:00 bilet 20:00 bilet 21:00 bilet 21:40 bilet
Serce nie sługa 17:20 bilet 19:30 bilet 21:45 bilet
Venom 20:45 bilet
Zegar czarnoksiężnika dub 12:45
Multikino Ursynów Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 16:05 bilet 18:40 bilet 21:15 bilet
Alfa dub 11:15 13:30 15:45 bilet 17:20 bilet
Bohemian Rhapsody 12:15 13:50 15:05 bilet 16:40 bilet 17:55 bilet 19:30 bilet 20:45 bilet 21:45 bilet
Burn the Stage: The Movie 16:00 bilet 18:00 bilet 20:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 10:45 11:20 13:00 15:15 bilet
Dziewczyna w sieci pająka 21:40 bilet
Hotel transylwania 3 dub 10:00 11:30
Klakson i spółka dub 10:30 11:35 13:40 15:45 bilet 17:50 bilet
Kler 12:15 15:05 bilet 17:55 bilet 19:55 bilet 20:50 bilet
Kopciuszek. Historia prawdziwa dub 10:05
Mała stopa dub 10:35 12:50 15:05 bilet
Pierwszy człowiek 20:15 bilet
Planeta singli 2 11:10 12:10 13:10 13:45 14:45 bilet 15:45 bilet 16:20 bilet 17:30 bilet 18:20 bilet 19:00 bilet 20:20 bilet 21:00 bilet 21:40 bilet
Venom 13:35 20:05 bilet
Zimna wojna 19:35 bilet
Zwyczajna przysługa 11:15
Multikino Wola Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 19:35 bilet 22:00 bilet
Bohemian Rhapsody 12:00 14:50 bilet 17:40 bilet 20:30 bilet
Burn the Stage: The Movie 18:00 bilet 20:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 10:00 10:30 12:45 15:00 bilet 17:15 bilet
Hotel transylwania 3 dub 10:35 12:50 15:15 bilet
Klakson i spółka dub 11:05 13:10 17:30 bilet
Kler 15:05 bilet 21:45 bilet
Mała stopa dub 10:50
Planeta singli 2 12:15 13:10 14:50 bilet 15:45 bilet 17:25 bilet 18:20 bilet 20:00 bilet 21:00 bilet
Venom 19:30 bilet
Multikino Złote Tarasy Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 19:25 bilet
Bohemian Rhapsody 12:20 15:10 bilet 18:00 bilet 20:00 bilet 20:50 bilet
Burn the Stage: The Movie 18:00 bilet
Dywizjon 303 12:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 10:00 11:05 13:20 15:35 bilet 17:50 bilet
Halloween 22:00 bilet
Hotel transylwania 3 dub 11:15 13:30 15:45 bilet
Klakson i spółka dub 10:35 12:40 17:20 bilet
Kler 14:45 bilet 17:35 bilet 20:25 bilet
Multikino VR: Ekstremalne przeżycia 19:00 bilet
Multikino VR: Miasta świata 18:00 bilet 19:40 bilet
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia 18:30 bilet 20:10 bilet
Multikino VR: The best of VR 17:20 bilet 20:40 bilet
Multikino VR: Thrillery 21:20 bilet
Pierwszy człowiek 11:40
Planeta singli 2 11:10 13:45 16:20 bilet 18:00 bilet 19:00 bilet 20:05 bilet 20:35 bilet 21:40 bilet
Suspiria 14:50 bilet
Venom 14:50 bilet
Zegar czarnoksiężnika dub 10:00
Muranów Rano Po południu Wieczorem
Bestia o milionach oczu 19:00 21:00 bilet
Chef Flynn 12:00 14:00 bilet 16:00 bilet 17:15 bilet 20:00 bilet
Climax 21:45 bilet 22:45 bilet
Jutro jest nowy dzień 19:30 bilet
Miłego dnia 15:30 bilet
Mord 22:15 bilet
Przerywane tłumaczenie 17:15 bilet
Winni 14:00 bilet 15:35 bilet 16:15 bilet 18:00 bilet 20:00 bilet 21:45 bilet
Zimna wojna 12:00
Praha Rano Po południu Wieczorem
16. WJFF: Drzewo figowe 19:00
16. WJFF: Tłumacz 20:45
Bohemian Rhapsody 14:10 19:00 21:35
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 10:00 12:00 17:05
Jeszcze dzień życia 13:40
Kamerdyner 15:10
Klakson i spółka dub 10:00 16:50
Planeta singli 2 11:00 13:00 19:30 21:50
Winni 17:50
Świąteczne przeboje 15:00
U-jazdowski Rano Po południu Wieczorem
Climax 21:00
Suspiria 18:00
Wisła Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 15:15 bilet
Bohemian Rhapsody 17:30 bilet 20:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 14:30 bilet 18:15 bilet
Kamerdyner 11:45
Klakson i spółka dub 13:30 16:30 bilet
Kler 13:30
Planeta singli 2 16:00 bilet 18:30 bilet 20:15 bilet
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

9 listopada
2 listopada
26 października

Zapowiedzi

16 listopada
23 listopada
29 listopada
30 listopada
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin