|

Top 10

  1. Sala samobójców. Hejte...
  2. Corazon Ardiente
  3. Parasite
  4. Interstellar
  5. Knives Out
  6. A Star Is Born
  7. The Gentlemen
  8. Everybody Knows
  9. Mr. Jones
  10. Les miserables
KEI

Inferno


Directed by: Ron Howard

Cinema program "Inferno" in Warszawa

No showtimes for movie "Inferno" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Inferno
Original title: Inferno
Runtime: 121 min.
Production: USA / Japonia / Turcja / Węgry , 2016
Category: mystery / thriller
Release Date: 14 October 2016
Distribution: UIP

Directed by: Ron Howard
Cast: Tom Hanks, Felicity Jones, Ben Foster

Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard and Dan Brown presents the screening of the best-selling book 2013 - "Inferno". Hanks, Howard and Brown are responsible for the success of the previous two films adventures of Professor Robert Langdon - "The Da Vinci Code" and "Angels and Demons" grossed over one billion dollars worldwide. "Inferno" by Dan Brown spent 11 weeks at the top of the bestseller list "The New York Times." World-renowned professor of symbology Robert Langdon (two-time Oscar winner Tom Hanks) in the footsteps of Dante's poem is trying to unravel the mystery of the symbol, which is in the Navy when he wakes up - lost in amnesia - in an Italian hospital. This will be the most difficult task of his career Langdon, on which all sides waiting for the danger.
Average rate: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
29 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Inferno on IMDb

Movie trailer: Inferno

Your comments

karolam 5. November 2016, 15:13

Nie potwierdzam tak wielu negatywnych opinii!!!
Film jako ekranizacja książki był świetny! Tom Hanks jak zwykle wykazał się świetną grą aktorską, Hans Zimmer znów pokazał swoje umiejętności tworząc muzykę do filmu. Fakt, że zakończenie nie powinno zostać zmienione, jednak film sam w sobie bardzo interesujący, idealny dla fanów Dana Browna. Polecam
Zaznaczam, że warto najpierw przeczytać książkę, by wiedzieć co się dzieje na ekranie.

PG 29. October 2016, 14:25

Szkoda czasu. Film naprawdę o niczym ... Tom Hanks powinien uważać co i gdzie gra. Momentami przysypiałem ... taka ciekawa i "spójna" fabuła.

Franek 23. October 2016, 15:48

Bardzo mi sie podobal.

zawiedziona 21. October 2016, 20:40

Jestem rozczarowana tym filmem.W skali od 1do 10 daje 5.

deusz 20. October 2016, 14:21

Kompletny dramat. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie wiem kto pisał dialogi, ale widać ból na twarzy Toma Hanksa jak je wypowiada. Pod względem scenariusza dno, efekty specjalne żadne, gra aktorska - tej nie ma wcale. Odnoszę wrażenie, że to Turcja zasponsorowała film tylko i wyłącznie po to, aby pokazać Hagia Sophia i Pałac Jerebatan (podziemny) i potencjalnie ściąganie turystów.

Cegła 17. October 2016, 10:53

szkoda czasu i pieniędzy na ten film, kompletne dno

Danka 16. October 2016, 19:27

Można sobie na tym filmie pospac,mowie serio

Pycholek 16. October 2016, 9:14

Sensacyjny film klasy B. Swoją drogą nie wiedziałem, że WHO ma oddziały zbrojne :) Ale wracając do filmu, teoretycznie wszystko jest OK ale kiedy zwrócimy uwagę na szczegóły odkryjemy jak bardzo dziurawy jest ten film. Czas praktycznie stoi w miejscu, niby zostało 12 godzin ale bohaterowie ochoczo wędrują od państwa do państwa. Muzea to prawdziwy rarytas, tysiące zwiedzających i dziesiątki otwartych przejść, wejść i zakamarków. Maska która zginęła 2 dni wcześniej i nikt się nie zorientował. I w końcu wielki finał, ważą się losy świata ale koncertu odwołać nie można i ewakuacji też nie można przeprowadzić... więc uzbrojone po zęby oddziały wchodzą pomiędzy orkiestrę. Nie wiem. Śmiać się czy płakać. A teraz najważniejsze. Po co ta doktorka chciała znaleźć inferno na kilka godzin przed uwolnieniem skoro tylko ONA i wyłącznie ONA mogła doprowadzić WHO do znalezienia inferno? Gdyby nic nie robiła ... Jednym słowem cały film opiera się na kompletnie idiotycznych i bzdurnym scenariuszu. Momentami seans przerywany był salwami śmiechu jak np. kuloodporne drzwi w szpitalu :) (tak, to nie był szpital ale efekt pozostał)

janek 15. October 2016, 21:17

OGROMNE ROZCZAROWANIE!

Add new comment Inferno

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

10 July
3 July
26 June

Coming soon

17 July
24 July
31 July
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl