repertuary.pl
Profil

Profil: AGA

Komentarze do filmów:

Obrońcy skarbów AGA, 10. marca 2014 godz. 07:46

Film raczej dla tych co intresują się historią sztuki, a zwłaszcza grabieżą dzieł sztuki podczas i zaraz po II WŚ. Aż mi serce pękało jak Portret młodzieńca Santiego palił się wraz z innymi dziełami. Choć wieżę,że to nie prawda i kiedyś wróci do Czartoryskich. A wracając do filmu to nie jest kino z gatunki Indiany Jonsa, więc jak ktoś się na coś takiego nastawia to będzie zawiedziony. Dla mnie ew realia końca wojny były mało przekonywujące, ale historia jako taka jest bardzo ciekawa. Jak komuś podałabał się książka Z. MIłoszewskiego Bezcenny to koniecznie powinien pójści do kina:)

Tajemnica Filomeny AGA, 10. marca 2014 godz. 07:37

Bardzo dobrze się ogląda, historia wciąga.

Jack Strong AGA, 15. lutego 2014 godz. 09:07

Film jest świetny, napięcie budowane po mistrzowsku, rewelacyjnie oddany klimat tamtych lat, film który może być oglądany na zachodzie, produkcja niczym nie odbiega od zachodnich filmów. Może nawet przyczynić się do popularyzacji wiedzy na temat Polski. Dla mnie R.K. na podstawie tego co jest wiadomo jest bohaterem, który zapłacił jedną z największych cen ( stracił dwóch synów). Służył w wojsku, które dla mnie polskim nigdy nie było, więc nie mógł być zdrajcą Polski, był zdrajcą ZSRR co jest powodem do dumy.

Sierpień w hrabstwie Osage AGA, 15. lutego 2014 godz. 09:01

Film dobry, mocny, ale też dość ciężki, dramat obyczajowy,żadna komedia. Dużo patologicznych relacji w rodzinie, nie jest to typowa amerykańska rodzina. Dla mnie ważny wątek to refleksja nad tym co dziedziczymy w genach po rodzicach, a co wynosimy z domu przez wychowanie. Film nie każdemu będzie się podobał.

Pod Mocnym Aniołem AGA, 30. stycznia 2014 godz. 08:22

Smarzowski jest obecnie jednym z lepszych reżyserów, więc wiadomo, że jak się zabierze za temat to zrobi to rzetelnie. Tak też było w tym przypadku, jednak temat jest ciężki i zupełnie nie rozrywkowy. Pierwsze część momentami budzi rozbawianie - zwiastun niepotrzebnie sugeruje,że będzie komediowo. Ale całościowo to historia upadku człowieka i nawet nie można napisać,że zezwierzęcania, bo zwierzęta nie zachlewają się do upadłego. Jak czekam na kolejny film Smarzowskiego, podobno ma być o rzezi wołyńskiej, historia bardziej mnie interesuje. A po "Róży" spodziewam się ,że będzie to mocne uderzenie.

Wilk z Wall Street AGA, 16. stycznia 2014 godz. 08:01

Film o tym jak pieniądze deprawują, 80% to wciąganie kreski, orgie, łykanie tabletek, picie i dalej dymanie, i tak w koło Macieju, chyba jednak wiek robi swoje, bo nic nowego się z tej produkcji nie dowiedziałam. Liczyłam na jakieś smaczki z życia giełdy. No i się dowiedziałam, że makler musi sobie walić konia 2 razy dziennie, bo inaczej ma za niskie ciśnienie, aby być w obiegu, Sorki za wulgaryzmy, ale wczuwam się w konwencję filmu:)

Biegnij, chłopcze, biegnij AGA, 16. stycznia 2014 godz. 07:53

Bardzo smutny film, o chłopucu, którego mimo koszmaru wojny nie traci nadziei i woli na przetrwanie, zachwujący przy tym, jak to dziecko, dość dużą pogodę ducha. Chyba właśnie ta pogoda ducha skontarastowana z wojną powoduje to wrażenie smutku. Głownego bohatera spotyka tyle niesprawiedliwości. Film jednak nie będzie się podobał"prawdziwym" Polakom, bo mimo tego,że część społeczeństwa polskiego pomaga, to nie brakuje również antysemitów i szmalcowników. Pojawia się też dobra niemka, jako "dobra pani", któar też ratuje chłopca. Irytujące była jedynie E.Duda, która nie wiem czy jest zawodową aktorką, ale gra strasznie drewnianie, no i niesety nadal ma lekki francuski akcent, co powoduje,że raczej jest mało przkonywująca jako polska chłopka. Generalnie film,ze względu na opowiedzianą autentyczną historię jest wzruszający.

Ida AGA, 16. stycznia 2014 godz. 07:44

obrazy są świetne, kilmat niesamowity, fabuła jest jednak dość prosta, już chyba można powiedzieć,że dość schematyczna, czegoś w pomyśle brak, jakieś oryginalności, wszystko jakby było już wiadmo, ale w sumie mimo, że film widziałam już kilka tygodni temu, to nadal go pamietam, czyli był całkiem niezły:)

Blue Jasmine Aga, 29. sierpnia 2013 godz. 10:46

do AnnaAgata!!! Dziewczyno mi też się film nie podobał, ale nie psuj innym wyjścia do kina. Napisałaś pełne streszczenie, łacznie z istotnymi elementami, które "wychodzą" pod koniec filmu! To jest miejsce na opinie, nie na straszczenia!

Blue Jasmine Aga, 26. sierpnia 2013 godz. 09:17

Jakoś nie podzielam zachwytu nad tym filmem. Jeste to moim zdaniem jeden ze słabszych i nudniejszych filmów Allena. Owszem Cate Blanchett gra dobrze, ale cała fabuła jest męcząca i rozwleczona. Bardzo mało w tym komedii, raczej tragedia.

World War Z Aga, 22. lipca 2013 godz. 11:04

Dobra rozrywka, trzyma w napięciu. Efekty fenomenalne, zombie w Jerozolimie mega oraz inne spektakularne ich ataki. Kilka niedopracowań, tzn jak już ktoś słusznie zauważył, skoro w Jerozolimie mieli pięknie wszystko zaplnowane jak ochronic miasto, to trochę dziwne ,ze nikt nie monitorował tego co się za murem dzieje i zombiaki zostały zauważone dopiero jak wdarły się do środka! Dodatkowo jak jeszcze można założyć,że główny bohater musi z każdej opresji wyjść bez szwanku (tak konwencja) to jednak przeżycie katastrofy samolotu i bieganie z pocietym narządami wewnetrzynymi robi się już trochę naciągane. Że już nie wspomnę o tej żołnierce izraelskiej, która z odcięta ręką do końca walczy z zombi, jakby ją tylko coś w dłoń skaleczyło. Mimo to, niezłe kino. Szczerzcie się się zombie !!!

Lore Aga, 19. lipca 2013 godz. 14:26

Naprawdę dobre kino. Doskonale oddaje klimat końca wojny i upadek Rzeszy. Próbuje pokazać jak to się stało,że taki kulturalny naród wybrał Hitlera na wodza i ślepo wierzył w swoją wyższość.Lora wychowana w duchu nacjolalizmu, w bogatej niemieckiej rodzinie, wraz z rodzeństem próbuje przebić się do Hamburga, do babci. Po drodze pomaga im Żyd, którego z jednej strony ma w pogardzie, a z drugiej coś go do niegoj ciągnie. Doskonałe przestawienie realiów końca wojny oraz przemiany zachodzącej w młodej bohaterce.

Mój rower AGA, 26. marca 2013 godz. 21:09

mądry i ciepły film o przemijaniu i nie zawsze prostych relacjach z najbliższymi, aż żałuje ,że tak późno go zobaczyłam, ale na szczęście jest kino ARS i seanse za 6!

Hitchcock AGA, 26. marca 2013 godz. 13:17

Trochę innego kina spodziewałam sie po zwiastunie - że będzie bardziej lekko i komediowo. A tu to raczej film obyczajowy i jako obyczajowy to jest taki sobie. Mam wrażenie,że Hitchcock został przedstawiony w wersji light.

Mama 2013 AGA, 1. marca 2013 godz. 18:59

fajny pomysł, fabuła wciągająca, straszyło i się bałam, czyli wszystko ok :)

Szklana pułapka 5 AGA, 19. lutego 2013 godz. 19:27

straszna kupa!

Drogówka Aga, 19. lutego 2013 godz. 08:42

jak zawsze optymistycznie :P

Sęp AGA, 14. stycznia 2013 godz. 17:30

film ma dobre zdjęcia, świetną muzykę, generalnie klimat jest jak należy, jednak sam scenariusz jest strasznie schematyczny, tym co nie byli nie będę psuć zabawy, ale ten motyw ani jakiś oryginalny, ani przewrotny, w połowie można się domyśleć o co chodzi, więc potem ogląda się już nudno i byle do końca... Zapowiadało się nieźle ( taka obsada - wow), no ale niesety samymi dobrymi chęciami dobrego kina się nie zrobi :/ szkoda, zmarnowana szansa...

Sinister AGA, 3. grudnia 2012 godz. 16:53

jak oglądałam,bez żony i bez męża, ale na szczęscie nie sama, bo chyba bym ze strachu padła, naprawdę dobry horror, mroczny, niepokojacy, klimat trzyma, zaskakuje, no jest się czego bać !!!! dla tych do lubią horrory jak REC, Blair Witch Project, itp to ten klimat!

Pokłosie Aga, 10. listopada 2012 godz. 23:38

abstrahując od kwestii jakimi prawdziwymi wydarzeniami film był inspirowany i czy jest antypolski czy też nie to film oglądało się naprawdę dobrze, akcja rozwija się jak w thrillerze, z każdą minutą atmosfera się zagęszcza, aż w końcu ma swój finał, choć scena na drzwiach jest zbyt przerysowana. mi się podobał, może dlatego ,że dopuszczam myśl ,że wśród Polaków są też bandyci i mordercy a nie tylko bohaterzy narodowi...

Pokłosie Aga, 10. listopada 2012 godz. 23:27

abstrahując od kwestii jakimi prawdziwymi wydarzeniami film był inspirowany i czy jest antypolski czy też nie to film oglądało się naprawdę dobrze, akcja rozwija się jak w thrillerze, z każdą minutą atmosfera się zagęszcza, aż w końcu ma swój finał, choć scena na drzwiach jest zbyt przerysowana. mi się podobał, może dlatego ,że dopuszczam myśl ,że wśród Polaków są też bandyci i mordercy a nie tylko bohaterzy narodowi...

Zakochani w Rzymie Aga Z, 28. sierpnia 2012 godz. 12:15

Niesety bardzo średni, Allena stać na więcej.

Niesamowity Spider-Man Aga, 15. sierpnia 2012 godz. 18:21

mi się całkiem podobał, wiadomo,że jakoś muszą zrobić nową adaptacje, bo ciężko żeby początek historii S. miał być powielony po raz któryś, chyba tylko ciężkim konserwatystą sie nie podobało, bo film trzyma klasę swojego gatunku :)

Szepty AGA, 3. czerwca 2012 godz. 12:00

to nie jest zwiastun do tego filmu!

Łowcy głów AGA, 3. czerwca 2012 godz. 11:59

bardzo g*niany film :P
a tak serio - czegoś w tym filmie brakuje, zamysł fajny (uwielbiam takie kino), ale gdzieś w tych momentach absurdu brakuje autentyczności....

Igrzyska śmierci AGA, 2. kwietnia 2012 godz. 08:57

Film ma spory potencjał, nie jest to typowe s-f gdzie liczą się tylk efekty ( jest ich tu nadprawdę mało), fabuła to połącznie trochę Władcy Much ( co jeteśmy w stanie zrobić aby przetrwać, gdy przestają obowiązywać jakiekolwiek zasady) i refleksje o tym jak daleko może sięgnąć rozrywka dla mas ( patrząc po dzisiejszych reality show to daleko, więc rodzi się pytanie czy następne będą Igrzyska Śmierci?) Mi się nic nie dłużyło, choc mam wrażnienei ,że niektóre wątki pewnie w książce były szczerzej opisane, a w filmie tylko wspomniane, stąd pewnien niedosyt. Dziwi mnie,że fim wzbudza,aż tak silne emocje - albo zachwyt lub znużenie. Dla mnie produkcja poprawna, ale nie nadzwyczajna.

Kobieta w czerni Aga, 18. marca 2012 godz. 10:08

Bardzo dobry horror :) bo czym jest ten gatunek filmu? dla mnie: ma być mroczna tajmenica, atmosfera niepokoju, coś sie pojawia, coś skrzypi, straszy,ale długo nie wiadomo o co chodzi ..tak też jest i tu ! XIX w Anglia, domisko na bagnach, mieszkańcy miasteczka znają jakąś tajemnice, ale nie chcą się nią podzielić z nowo przybyłym adwokatem...ja się bałam i o to chodzi , słuchając rekacji widzów reszta też była wystraszona :) polecam, choć faktycznie można dopatrzeć się kalk z innych horrorów, ale co tam, póki straszy to jest OK :)

Róża Aga, 12. lutego 2012 godz. 10:50

naprawdę mocne uderzenie, ten film nie chec wyjść człowiekow z głowy...

Jane Eyre AGA, 15. października 2011 godz. 15:25

całą historię już znałam z książki i mini serialu, do pójścia do kina zachęcił mnie trailer, który sugerował,że będzie to adaptacja podchodząca pod film grozy...ale niestety nic bardziej mylnego - kilka strasznych scen zobaczycie już w zwiastunie, a reszta jest bardzo powolna, pompatyczna i przesadnie romantyczna...jak ktoś lubi takie filmy to ok, ja tylko przestrzegam - zwiastun jest mylący !!

Inkarnacja AGA, 24. września 2011 godz. 08:59

pierwsza połowa trzyma w napięciu- jest mrocznie, niepokojąco, tajemniczo...potem jak już to i owo się wyjaśnia to trochę ..powiało bzdurą. No, ale nie ukrywajmy ciężko jest zrobić przyzwoity horror - ten jest ok:) kto lubi ten gatunek powinien być zadowolony:) trochę mi przypominał stare odcinki Archwium X ( TE BEZ KOSMITÓW :P)

Naznaczony AGA, 26. lipca 2011 godz. 22:18

bezdennie głupi, znawcy gatunku - omijać z daleka !!!

Uwikłanie AGA, 21. lipca 2011 godz. 10:28

bardzo dobry thriller, szybka zamiana akcji, wile wątków, najpierw jak typowy kryminał potem jak rozliczenia z historią, film do polecenia, książka jeszcze bardziej - ale uwaga dużo odstępstw od pierwowzoru !

Nic do oclenia AGA, 21. lipca 2011 godz. 10:24

bardzo średni, część gagów trochę żenujących....

Do szpiku kości AGA, 21. lipca 2011 godz. 10:23

Film o przesłaniu : "W USA też jest ciężko"

Moskitiera AGA, 3. czerwca 2011 godz. 22:40

dziwny, nie bardzo dostrzegam ten absurd, spodziewałam się jednak więcej komedii,a mniej tragedii....

Rytuał AGA, 13. kwietnia 2011 godz. 09:02

fajny klimat, piękny Rzym, egzorcyzmy na ciężarnej...ale mimo wszystko jakoś taki mało wiarygodny i przekonywujący, zdecydowanie daleko mu do np.Egzorcysty czy Egzorcyzmów Emily Rose !

Sala samobójców AGA, 16. marca 2011 godz. 21:51

po przeczytaniu opinii poniżej postanowiłam obejrzeć, i co? i dno !!! nie podobała mi się ani trochę , nudno i przerost formy nad treścią - bardzo się zmęczyłam i nikomu nie polecam !!!

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł AGA, 9. marca 2011 godz. 09:49

yossarian - co do wolności słowa to się zgadzam, już o tym pisałam,że miedzy innymi dzięki tym ludziom mamy w ogóle możliwość rozmowy, ale mam też prawo być zniesmaczona ,że "nic mnie nie obchodzi historia sprzed 30 lat"/patrz 40/ dziś bierze się z wczoraj, ale ok.jakoś dzieła filmowego Ci nie pasuje - wolno Ci :)

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł AGA, 5. marca 2011 godz. 12:46

no tak, wg. niektórych strzelanie do ludzi jak do kaczek to faktycznie bardzo uproszczona wersja historii, w niektórych sprawach jest tylko czarne albo białe , nie ma szarego , a Drogi yossarian wykazuje się typowym relatywizmem moralnym, ale cieszę się,że większość użytkowników też jest zbulwersowana jego opinią :) nie zapominajmy ,że między innymi to dzięki grudniowi 70 w ogóle mamy prawo sobie o tym podyskutować ! filmy mocny i potrzebny !!!!

Prawdziwe męstwo AGA, 17. lutego 2011 godz. 09:17

ogląda się dobrze, ale jest jednak słabszy od innych filmów braci Coen - nie dorównuje "Fargo" czy "To nie jest kraj dla starych ludzi"...

Jak zostać królem AGA, 2. lutego 2011 godz. 19:46

podobał mi się :)

Turysta 2010 AGA, 27. stycznia 2011 godz. 08:49

jako rozrywka to może być - ładni aktorzy, akcja z gatunku zabili go i uciekła, fajna sceneria, trochę śmiesznych scen - lekki i przyjemny :)

Czarny Łabędź AGA, 27. stycznia 2011 godz. 08:43

zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałam - nie banalny, mroczny, o psychice pewnej baletnicy i jej urojeniach - nie rozrywka , ale mocne kino , trochę grozy, w większości to raczej dramat - do plecenia !!

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu AGA, 30. grudnia 2010 godz. 09:48

piękna baśni i piękna ekranizacja - zdecydowanie TAK :):):)!!!!

Zaplątani AGA, 27. grudnia 2010 godz. 10:53

bardzo, bardzo zabawny :) koń Maximus jest rewelacyjny :D a i reszta bohaterów bardzo zabawna - banda rzezimieszków w karczmie - BOMBA - POLECAM!!! - dla tych co lubią się śmiać :D

Była sobie dziewczyna AGA, 27. grudnia 2010 godz. 10:48

dla mnie jakiś przeciętny...powiedziałabym,że nawet bardzo przewidywalny , ta historia tak musiała się skończyć....może tylko ciekawe było ujecie, jak to jeszcze z początkiem lat 60-tych nie ważne było wykształcenie dla kobiety, a pozycja i bezpieczeństwo jaki mógł dać jej tylko mąż- ale o tym też przecież wiemy....letnio...

Pogrzebany AGA, 9. grudnia 2010 godz. 09:58

całkiem dobry kawałek kina - porządny thriller... jeden aktor , jedna trumna, komórka i i tak się ogląda w skupieniu - wyjdzie z tego cały czy nie???

Tak to się teraz robi AGA, 23. sierpnia 2010 godz. 08:23

powiem tak,- ogląda się ok, ale nie jest to jakaś nadzwyczajna produkcja, trochę śmiesznych scen, trochę do refleksji, czyli jak to z tymi lepszymi komediami romantycznymi bywa - można, nie trzeba, teraz w kinach i tak nic specjalnego nie grają....jedynie aniston nie lubię, bo to aktorka jednej roli i już zawsze będzie rachel - mogli by jej fryzurę przynajmniej trochę zmienić, bo jak rozumiem gry aktorskiej się nie da :/ !

Różyczka AGA, 20. sierpnia 2010 godz. 09:12

dobrze się ogląda, wątek miłosny na tle historii zawsze się dobrze prezentuje , pod koniec trochę za dużo romansidła i teatralności, w końcu wiem ,że ta historia inaczej się zakończyła ( bardziej prozaicznie - chorobą i walką o spadek )....

Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus AGA, 19. sierpnia 2010 godz. 08:33

takie sobie , czasem śmieszne, czasem trochę nudnawe ( przewidywalne jak większość komedii romantycznych ) nie polecam , nie odradzam ...

Tatarak AGA, 19. sierpnia 2010 godz. 08:31

piękny i wzruszający ....

Shrek Forever AGA, 26. lipca 2010 godz. 08:20

kocham Osła !!!!!

Koszmar z ulicy Wiązów AGA, 26. lipca 2010 godz. 08:19

bardzo słabe, szkoda czasu....

Seks w wielkim mieście 2 AGA, 8. lipca 2010 godz. 07:59

serial świetny, 1 bardzo kiepska, 2 nudnawa - przykład na to,ze serial w kinie się nie sprawdza :/

Istota AGA, 2. lipca 2010 godz. 15:39

oj, dawno tak durnego filmu nie widziałam !!! w sumie to się uśmiałam-ale to był w sumie śmiech przez łzy - w kilka absurdalnych scen do dziś nie mogę uwierzyc :P:P:P

Wyspa tajemnic AGA, 23. kwietnia 2010 godz. 08:39

dobry kawałek filmu grozy - zakończenie znałam, bo już wcześniej książkę czytałam, znajomi twierdzą ,że był dla nich zaskoczeniem ! zaraz się człowiek zastanawia : " A może moje życie to też tylko iluzja mojego chorego umysły ?? ":P

Co nas kręci, co nas podnieca AGA, 23. kwietnia 2010 godz. 08:35

bardzo lekka komedyjka , zwłaszcza n środowe wieczory - gdy masz 2 bilety w cenie jednego :) takie na odprężenie w meczącym tygodniu :) zabawne:)

To skomplikowane AGA, 6. marca 2010 godz. 08:54

bardzo dobry film w swoim gatunku- dramat i komedia jednocześnie - ja takie lubię najbardziej, może bardziej dla pań, ale Pan z którym byłam też się śmiał i mu się podobało....polecam, pieniądze nie pójdą w błoto !:)

Autor widmo AGA, 25. lutego 2010 godz. 08:59

tak wygląda dobre kino sensacyjne ze sporym zapleczem porządnej psychologii !!!

Kołysanka AGA, 18. lutego 2010 godz. 08:37

bardzo przyjemna rodzina wampirów,boryka się ze swoimi problemami, no a co za tym idzie problemy ma ludność okolicznych wiosek... bardzo zabawne- wspaniała stylizacja, świetne kostiumy,świetny nastrój, świetne dialogi...horror na wesoło, coś na kształt : Nieustraszonych pogromców wampirów: Polańskiego - tylko nie Rumunia, a nasze swojskie Mazury....rozrywka na dobrym poziomie :):):)

Dziewięć AGA, 11. lutego 2010 godz. 10:03

bardzo mi się podobał, fajna fabuła,świetne zdjęcia i kostiumy, dobra muzyka, najlepsze aktorki - , Marion Cotillard jak zawsze boska,Kate Hudson jako tancerka na wybiegu lub choćby( choć nie aktorka) Fargie ( bardzo sexy)!!! dobry musical no dobre 2 godziny rozrywki :):)

Randka w ciemno AGA, 5. lutego 2010 godz. 14:46

już sam zwiastun jest dość mocno żenujący :/ zastanawiam się, czy aby na pewno chcę oglądać resztę ? czekam na opinie innych :)

Wszystko co kocham AGA, 4. lutego 2010 godz. 10:21

film ok, ale bez szaleństwa - troszkę nudnawy, bohaterowie mało wyraziści, coś się dzieję, ale jakoś brak myśli przewodniej, o ponurych czasach, ale pokazane przez ( trochę za bardzo) różowe okulary, scena na plaży raczej taka średnia ( nie z tych, co to człowiek marzy,żeby mu się też tak przydarzyło ) chyba za poprawnie - za poprawnie o młodzieży, za poprawnie o muzyce ( której jest tam zdecydowanie za mało), i przede wszystkim za poprawnie o stanie wojennym..film jak dla mnie letni - brak mi prawdziwych emocji !!! a jak w kinie nie ma emocji to nie jest dobrze !!!

Parnassus AGA, 24. stycznia 2010 godz. 08:53

nie lubię konwencji baśniowych - ale ta jest nad wyraz udana ,- śmiesznie i mądrze jednocześnie - czyli tak jak lubię - zdecydowanie ok :)

Avatar 3D AGA, 6. stycznia 2010 godz. 22:26

STRASZNIE ZŁY film!!!!!! jeden z gorszych jakie widziałam od dłuższego czasu....przede wszystkim nudny , nudny, nudny i jeszcze raz nudny, do tego głupi i przewidywalny, zmęczyłam się starsznie:/ niech mi ktoś odda 3 h życia!! dialogi pisane dla 12 latków lub idiotów, koszmar, kompletnie nie mogę zrozumieć czemu się to ludziom podoba ? :/...

Avatar 3D AGA, 6. stycznia 2010 godz. 22:25

STRASZNIE ZŁY film!!!!!! jeden z gorszych jakie widziałam od dłuższego czasu....przede wszystkim nudny , nudny, nudny i jeszcze raz nudny, do tego głupi i przewidywalny, zmęczyłam się starsznie:/ niech mi ktoś odda 3 h życia!! dialogi pisane dla 12 latków lub idiotów, koszmar, kompletnie nie mogę zrozumieć czemu się to ludziom podoba ? :/...

Wrota do piekieł AGA, 4. stycznia 2010 godz. 13:38

może nie jest to dzieło roku,ale ogląda się całkiem fajnie, film ku pokrzepieniu wszystkich pracujących w usługach - taka staruszka to jest dopiero ciężki klient :P, bardzo przyjemy kotek ( szkoda że tak skończył) oraz sympatyczna koza ( wyszła ze sprawy bez szwanku :)) film dla miłośników gatunku - należę do takich :D, więc nie odradzam, ale domyślam się ,że są i tacy którym się będzie bardzo nie podobał....

Dom zły AGA, 17. grudnia 2009 godz. 10:54

naprawdę dobre kino - mocne - dramat przeplatany czarnym humorem - dużo wątków, dużo charakterów, dużo tła społecznego końca komuny, gdzieś na polskiej prowincji - bardzo, bardzo polecam - po tym i po "Rewersie" zaczynam wierzyć w polską kinematografię !

Paranormal Activity AGA, 26. listopada 2009 godz. 11:19

bardzo się zawiodłam na tym filmie, miało być strasznie a było nudno, jeden z niewielu filmów gdzie zabieg - czego nie widzisz jest naprawdę przerażające nie powiódł się :/ jeden wątek, bez rozwinięcia- coś stuka, trzaska drzwiami, zapala światło w nocy - bohaterowie jak już sobie zdają sprawę ,że coś jest nie w porządku działają kompletnie bez sensu- eeehhh , nudny, nudy, nudy.....