repertuary.pl
Film

Palm Springs


Reżyseria: Max Barbakow

Repertuar filmu "Palm Springs" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Palm Springs" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Palm Springs
Tytuł oryginalny: Palm Springs
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: USA/Hong Kong , 2020
Premiera: 26 lutego 2021
Dystrybutor filmu: Gutek Film

Reżyseria: Max Barbakow
Obsada: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons

Żyj, jakby jutra nie było!

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 9-9” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę". „Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 20 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Palm Springs on IMDb

Trailer filmu: Palm Springs

Wasze opinie

em 23. sierpnia 2021, 10:54

Można obejrzeć w kinie - choć spokojnie można poczekać aż pojawi się w tv ;-) Przyjemnie się oglada, ale nie ma tu nic odkrywczego. Jest parę śmiesznych momentów i dużo fajnego słonca. Ale po 2 miesiącach od obejrzenia filmu w pamięci nie pozostaje żadna scena z niego.. Dalam 5/10

Hyd 6. marca 2021, 4:22

Film fajny ale nie wybitny. dobrze sie z żoną bawiliśmy. byly chwile zadumy. człowiek oglądając zadaje sobie pytanie co w życiu rzeczywiście jest istotne... słowem film spełnia swoje zadanie: świetny wieczór, dawka humoru oraz mozliwosc chwili refleksji.

Dodaj nowy komentarz Palm Springs

Twoja opinia o filmie: