repertuary.pl
Film

Love


Reżyseria: Gaspar Noe

Repertuar filmu "Love" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Love" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Love
Tytuł oryginalny: Love
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: Francja / Belgia , 2014
Gatunek: dramat / romans
Premiera: 28 sierpnia 2015
Dystrybutor filmu: Gutek Film

Reżyseria: Gaspar Noe
Obsada: Gaspar Noe, Aomi Muyock, Karl Glusman

Miłość to oślepiające światło, genetyczna potrzeba, odmienny stan świadomości, ciężki narkotyk, choroba psychiczna, gra o władzę – to sperma i łzy. | Gaspar Noé Gaspar Noé – francuski reżyser argentyńskiego pochodzenia – znany jest polskim widzom z filmów „Wkraczając w pustkę” oraz „Nieodwracalne”. Ten bezkompromisowy twórca, często szokujący swoimi filmami, przez wielu światowych reżyserów przywoływany jest jako źródło inspiracji, powołuje się na niego m.in. Nicolas Windig Refn.

Benoît Debie, autor zdjęć, jest stałym współpracownikiem Noé, razem pracują nad warstwą
wizualną filmów. Ma on na swoim koncie także zdjęcia do „Spring Breakers” Harmony Korine’a, czy „Lost River”, debiutu reżyserskiego Ryana Goslinga.

Ci dwaj twórcy tym razem połączyli siły, by w śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób pokazać fizyczną stronę miłości dwudziestolatków. Film był jedną z najbardziej obleganych premiery na tegorocznym festiwalu w Cannes, a to za sprawą najodważniejszych w historii kina scen erotycznych.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 8 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Love on IMDb

Wasze opinie

Franz Kawka 19. grudnia 2019, 2:11

Pod wzgledem fabularnym płytki i pełen truizmow, odwazne sceny seksu ratuja ten film jesli chodzi o zdobyta populatnosc

Marcin Bielski 16. stycznia 2016, 17:10

Wolność słowa, w tym wolność przekazu wizualnego, w żadnym stopniu nie ogranicza prawa odbiorcy do świadomego decydowania o odbiorze. Tym samym nie zwlania dystrybutora z obowiązku rzetelnego informowania o istotnych cechach emitowanej treści. Ponieważ polską dystrybucję filmu Gaspara Noe pod tytułem "Love" cechuje brak powszechnie dostępnej informacji, przedstawiamy poniżej fragmenty ratingu dla tego filmu według sieci IMDb w tłumaczeniu polskim i w wersji oryginalnej (angielskiej)

Słowa kluczowe: ejakulacja |sceny seksu | nieudawany seks | męska nagość frontalna | biseksualność.

Uwagi dla rodziców (Seks i Nagość):
Wiele scen seksu z dużą dawką nagości. Film pokazuje z wizualną szczegółowością przygodę miłosną trwającą dwa lata i uwikłanie dwojga głównych bohaterów we wszelkiego rodzaju typowe i nietypowe praktyki seksualne, z trójkątem miłosnym z udziałem osoby transseksualnej włącznie. Seks pokazywany jest z wizualnymi szczegółami. Seks w całości jest nieudawany (co oznacza, że na planie filmowym dzieje się naprawdę). W jednej ze scen dwie kobiety i jeden mężczyzna tworzą trójkąt. Częściowo pokazana jest nagość kobieca (głównie piersi i pośladki), całkowita nagość męska. Penis w stanie wzwodu pokazywany jest wielokrotnie w ciągu całego filmu. Wytrysk pokazany jest dwa lub trzy razy. Wiele rozmów o seksie.

Plot Keywords: ejaculation | sex scene | unsimulated sex | male full frontal nudity | bisexuality

Parents Guide (Sex & Nudity):
Several sex scenes with lots of nudity. The film graphically deals with a past love affair that lasted for two years and saw the two main characters engage in all sorts of casual and less casual sexual practices, including an attempted threesome with a transgender person. Many of these practices are shown in graphic detail. All the sex is unsimulated (meaning the sex is really happening). In one scene two females and one male engage in a threesome. Partial female nudity (breasts and bottoms mainly) and full frontal male nudity. An erect penis is shown many times throughout the film. Two or three times an ejaculation is shown. Quite a lot of sexually-related talks throughout.

http://www.imdb.com/title/tt3 774694/parentalguide?ref_=tt_str y_pg

Ebenezer 28. grudnia 2015, 17:52

Daje radę. Dużo golizny, ale to nie pornografia. Film o miłości, trudnej, zagmatwanej, o bliskości, polecam

Agata 11. września 2015, 0:09

Dzięki za opinie. Słyszałam dyskusję małolatów w metrze i pomyślałam, że może warto film zobaczyć, ale teraz po tym co przeczytałam przeszła mi ochota. Nie lubię wyuzdanych scen. Uważam, że o pewnych sprawach należy mówić i pokazywać z wyczuciem dobrego smaku ....

Tetesa, (lat 36) 8. września 2015, 20:35

Infantylny, fałszywy, do bólu pozbawiony poczucia humoru. Przygnębiajaca nuda adresowana, zdaje się, do samotnych pań, które powinny już mieć życie seksualne, ale nie potrafią zacząć. Praktyczny brak fabuły, kiepskie dialogi, wulgarny jezyk. Typowe już dla dzisiejszego kina sprowadzenie kobiety do roli seksualnej służącej. Fatalnie się po tym czułam. Bogu dziękję, że wybrałam się sama, bo byłby wstyd. Czy nie ma dobrych filmów o seksie?

Ja_cool 5. września 2015, 7:24

Za bardzo, za dużo, straciło to subtelność. 5-6/10

aleks 30. sierpnia 2015, 9:10

Za dużo seksu a po za tym bardzo smutny i pokazujący świat bez Boga

Dodaj nowy komentarz Love

Twoja opinia o filmie: