repertuary.pl
Film

Repertuar filmu "Baśka" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Baśka" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Tytuł oryginalny: Baśka
Produkcja: Polska , 2024
Gatunek: komedia
Premiera: 1 września 2024
Dystrybutor filmu: Mówi Serwis

Baśka zbliża się do czterdziestki i ma wszystko czego pragnęła: męża, troje dzieci, małą firmę cateringową i piękny dom. Jest szczęśliwa, aż do momentu, kiedy zadaje sobie pytanie „Czy stać ją jeszcze na coś więcej?”

Baśka (Małgorzata Socha) prowadzi firmę cateringową z domu. Do tego zajmuje się trójką dzieci i ogarnia męża Kacpra (Piotr Głowacki), stale wyrabiającego nadgodziny w biurze. Gdzieś straciła iskrę i zapał do życia. Gdy w pracy spotyka przystojnego i znanego choreografa Jima (Mikołaj Roznerski) jej życie staje na głowie. Jim pomaga Baśce zdobyć nowych klientów i jej firma rozkwita. Rozkwita też i Baśka. Cierpi jednak na tym jej życie domowe. Na dodatek Kacper zaczyna podejrzewać Baśkę o romans i żąda rozwodu. Baśka musi podjąć decyzję czy chce rozpocząć życie na nowo, czy wrócić do tego co budowała przez lata.

Baśka to zwariowaną kobieta bez kompleksów z dużym dystansem do samej siebie i świata. Kocha swoją rodzinę i gotowanie. Baśka, co prawda, często wpada w tarapaty, ale nie traktuje życia ze śmiertelną powagą. Siebie samej zresztą również nie. Można więc śmiało powiedzieć, że Baśka to nie imię, to stan umysłu.


Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Baśka on IMDb

Dodaj nowy komentarz Baśka

Twoja opinia o filmie: