repertuary.pl
Film

Szybcy i wściekli 6

Fast and the Furious 6
Reżyseria: Justin Lin

Repertuar filmu "Szybcy i wściekli 6" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Szybcy i wściekli 6" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Szybcy i wściekli 6
Tytuł oryginalny: Fast and the Furious 6
Produkcja: USA , 2013
Premiera: 24 maja 2013
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Justin Lin
Obsada: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson

Powrót do kin Szybkich i wściekłych !
Na skoku w Rio ekipa Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker) zarobiła 100 milionów dolarów. Niestety, jako ścigani przez prawo, nie mogą wrócić do kraju. Tymczasem gliniarz Hobbs (Dwayne Johnson) ściga po całym świecie inną grupę przestępców. Jej szefowi Owenowi Shaw pomaga bezwzględna kobieta o imieniu… Letty (Michelle Rodriguez). Ta właśnie Letty, była dziewczyna Doma, która podobno zginęła w wypadku dawno temu. Nie ma innej możliwości pokonania Owena, niż dorwanie go gdzieś w terenie, przy pomocy świetnych, nie bojących się ryzyka kierowców. Dlatego Hobbs prosi Doma i jego ludzi o pomoc. Zapłata? Pełne uwolnienie od ciążących na nich zarzutów. Ale nikt nie przypuszcza, że jeśli Shawa uda się schwytać, to będzie to dopiero początek…
Twórcy filmu przygotowali dla widzów to, co w serii Szybcy i wściekli jest najlepsze. Takich pościgów jeszcze nie było w żadnym filmie, takich samochodów również. Od tych najnowszych, naszpikowanych elektroniką, po potężne amerykańskie muscle cars. Od pierwszych minut – film na pełnym gazie!

tekst: multikino


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 580 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Szybcy i wściekli 6

Wasze opinie

Zawiedziona 5. czerwca 2013, 22:06

Film powinien być w kategorii fantastyka. Przesada nigdy nie jest dobra. Znając poprzednie części jakoś sobie wyobrażamy kolejne. Ale niestety cześć 6 bardzo rozczarowuje wątek ucieka i gubi sie w absurdalnych wyzutych z resztek realizmu scenach gdzie nawet nie wiadomo kto z kim i gdzie bo to jedna masa huk i beznadzieja. NIE POLECAM!!!!! Szkoda czasu

SWIETNY 30. maja 2013, 19:41

Rewelacja! Nie nudziłem się ani chwili, akcja od początku do końca.. To jest to !

Pyszczak 30. maja 2013, 11:20

Nie za bardzo rozumiem dlaczego przedmówcy wyrażają się w takcih superlatywach o tym filmie? Jak dla mnie jeden z najgorszych odcinków, powtarzający utarte schematy a momentami wręcz niesmaczny. Ale konkrety. Schematy: zły to ten, który kiedyś był dobrym komandosem i oczywiście ekspertem. Oczywiście bohaterowi porywają dziecko/żonę/kochankę. Oczywiście gatka szmatka o rodzinie/honorze/zobowiązaniach. Oczywiście wśród drużyny jest zdrajca (i jakże trudno domyśleć się kto. Oczywiście w film roi się od przesadzenie nierealistycznych scen (ps. jak odczepić stalową, naprężoną linę przyczepioną do lufy czołgu nie posiadając nożyc do jej przecięcia?) i wiele wiele innych farmazonów jak niekończący się pas startowy lotniska. A co było niesmaczne? Najbardziej niesmaczną sceną w filmie wręcz oburzającą była scena z czołgiem rozjeżdżających samochodu. Ludzie, ograrnicie się i nie podniecajcie się tą sceną bo przecież tam, w tych samochodach byli niewinni ludzie, którzy gineli! Wszyscy ubawieni po pachy. Żenada. A tego czego powinno być w filmie najwięcej, czyli podrasowanych aut i wspaniałych wyścigów/pościgów było niestety stanowczo za mało.

zakochana 25. maja 2013, 14:35

najlepsza z najlepszych! Czekam z niecierpliwością na 7 część! <3 Letty&Dom <3

Marion 25. maja 2013, 7:07

GENIELNY FILM! co z reszta widac bylo wczoraj na pełnej sali .Połączenie 3 gatunków;sensacja na maxa,wątek romantyczny-ostro romantyczny, komedii.
Najlepsza ze wszystkich czesci! Polecam -na taki film nie szkoda kasy!!

M. 10. maja 2013, 18:18

czekam na premiere z niecierpliwoscia ogladalam kazda czesc i 6 z kolei tez musze obejrzec :)

Zaba 6. maja 2013, 12:22

Obejrzana skrócona wersja szybcy i wsciekli 6 jest po prostu super. Jesli ktoś lubi taki typ filmów to z przyjemnoscią polecam.

Dodaj nowy komentarz Szybcy i wściekli 6

Twoja opinia o filmie: