repertuary.pl
Film

Mamut

Mammoth
Reżyseria: Lukas Moodysson

Repertuar filmu "Mamut" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Mamut" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Mamut
Tytuł oryginalny: Mammoth
Czas trwania: 125 min.
Produkcja: Szwecja/Dania/Niemcy, , 2009
Premiera: 14 stycznia 2011
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Lukas Moodysson
Obsada: Michelle Williams, Gael Garcia Bernal, Marife Necesito

Lukas Moodysson, twórca przeboju światowych festiwali „FUCKING AMAL”, przedstawia nowy film, porównywany z obrazami „BABEL” i „21 GRAMÓW”.

Olśniewająca podróż do trzech zakątków świata, w którym największe namiętności współczesnego człowieka - miłość i pieniądze - nie znają granic. Gwiazdy międzynarodowego kina – Gael Garcia Bernal („Babel”, „Dzienniki motocyklowe”, „Złe wychowanie”) i nominowana do Oscara Michelle Williams („Tajemnica Brokeback Mountain”, „Wyspa tajemnic”) jako zakochana para, którą rozdzieliły kariera i miliony kilometrów, a połączyło na nowo uczucie, potrafiące zmienić losy wszystkich dookoła.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1160 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Mia 23. stycznia 2011, 12:48

Tak, zgadzam się z Olą. Jeśli się szuka treści z opisu, to film jest bez sensu. Jest o czym innym. Warto, chociaż nie powala oryginalnością spojrzenia na relacje w dzisiejszym świecie. Polecam zwłaszcza rodzicom.

Ola 19. stycznia 2011, 23:24

Wg mnie bardzo dobry film, ale nie dla każdego. Jeśli jesteś szczęśliwym, zadowolonym z życia człowiekiem, nie oglądaj...Dla tych zastanawiających się. Prosty, pozbawiony przesady, bez pretensji do wskazywania jedynej słusznej drogi...Jeśli chodzi o opis, zgadza się głównie obsada:).

Katia 18. stycznia 2011, 19:01

Mnie się podobał i nie uważam że jest to film płytki.
Nie jest to film akcji więc nie można spodziewać się niespodziewanych zwrotów wydarzeń.
Osobiście polecam.

yennefer 18. stycznia 2011, 16:40

płytko, nudno i z pretensjami. film o niczym i nikim, naprawde nie warto. wielki blad robia Ci, ktorzy daja sie nabierac na opisy, ze film w klimacie i w tresciach podobny do "21 gramów" czy do "Babel". dobrzy aktorzy a szkoda ich dla takiego niczego

Ania 16. stycznia 2011, 13:39

Ten film to jakiś żart. Nudna historyjka, zero jakiejkolwiek akcji - wiem, że to nie film akcji ale jednak coś powinno się dziac.... Film w zasadzie o niczym, bez problemu, przesłania, pointy. Wynudziłam się jak nigdy. Nie polecam.

dd 15. stycznia 2011, 23:26

Opis filmu jest dość powierzchowny. W rzeczywistości przeplata się tam wiele wątków, wiele pozornie mało znaczących detali, ogrom emocji. Jest o czym pomyśleć po. Polecam każdemu komu podobał się klimat Babel. A przy tym świetna muzyka.

Anita 15. stycznia 2011, 15:44

Kocham się w nim.

Dodaj nowy komentarz Mamut

Twoja opinia o filmie: