repertuary.pl
Film

W labiryncie

L'uomo del labirinto
Reżyseria: Donato Carrisi

Repertuar filmu "W labiryncie" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "W labiryncie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu W labiryncie
Tytuł oryginalny: L'uomo del labirinto
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: Włochy , 2019
Premiera: 28 lutego 2020
Dystrybutor filmu: Best Film

Reżyseria: Donato Carrisi
Obsada: Dustin Hoffman, Toni Servillo, Valentina Belle

Donato Carrisi - autor światowych bestsellerów i laureat włoskiego Oscara powraca na wielki ekran z kryminałem W labiryncie. W rolach głównych - zdobywca Oscara Dustin Hoffman (Absolwent, Kwartet, Rain Man) i Toni Servillo (Wielkie piękno, Oni, Dziewczyna we mgle).

Mroczny thriller, w którym nic nie jest takie, jakie się wydaje, a każdy, nawet z pozoru najbardziej nieistotny szczegół może odgrywać fundamentalną rolę w rozwikłaniu skomplikowanej układanki.

Nastoletnia Samantha zostaje porwana w drodze do szkoły. Pomimo intensywnych poszukiwań nikt nie trafił na jej ślad. Piętnaście lat później odnajduje się w szpitalu. Nie wie kim jest, nie wie co się z nią działo. Z pomocą doktora Greena (Dustin Hoffman) próbuje odzyskać pamięć. Wspólnie starają się poukładać wspomnienia z tajemniczego labiryntu - podziemnego więzienia, w którym ktoś zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar.
Tajemnicę zniknięcia i powrotu dziewczyny próbuje również rozwiązać Bruno Genko (Toni Servillo) niepokorny i bezkompromisowy detektyw, mający tylu przyjaciół, ilu wrogów
Piętnaście lat wcześniej rodzice Samanthy zatrudnili go, by odnalazł ich córkę. Teraz, gdy dziewczyna sama się pojawiła, uważa, że jest jej coś winien. Dlatego postanawia schwytać bezimiennego porywacza. Sprawa Samanthy może być ostatnią, nad którą pracuje.

To śledztwo nie jest takie, jak inne. Ktoś kryje tajemnicę. Ktoś kłamie. I gdzieś tam znajduje się labirynt z mnóstwem drzwi. A za każdymi drzwiami inna zagadka...

tekst: Kino Pod Baranami


Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 5 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: W labiryncie on IMDb

Trailer filmu: W labiryncie

Wasze opinie

ARA 14. marca 2020, 23:14

Fatalny! Na widowni (dużej) tylko trzy osoby! Dziwne, że tacy aktorzy zagrali w tak miałkim filmie? Szkoda. Poszłam wprawdzie dla aktorów, a tu ....?

Dodaj nowy komentarz W labiryncie

Twoja opinia o filmie: