repertuary.pl
Film

Pech to nie grzech


Reżyseria: Ryszard Zatorski

Repertuar filmu "Pech to nie grzech" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Pech to nie grzech" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Pech to nie grzech
Tytuł oryginalny: Pech to nie grzech
Czas trwania: 92 min.
Produkcja: Polska , 2018
Gatunek: komedia / romans
Premiera: 25 grudnia 2018
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot, Barbara Kurdej-Szatan

Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje… serce. Ryszard Zatorski, twórca komediowych hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!”, które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 8 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Pech to nie grzech on IMDb

Trailer filmu: Pech to nie grzech

Wasze opinie

andrzej 6. stycznia 2019, 15:16

Według mnie film dla wrażliwych, a nie dla dyskotekowych miłośników kobiet pohańbionych. Basia Kurdej Szatan jest wierna mężowi nawet na ekranie. Przez cały film nie złożyła ani jednego pocałunku. Dobra scenografia, ale film raczej dla kobiet.

Gocha 5. stycznia 2019, 19:29

Dla mnie ok

kwis 26. grudnia 2018, 20:37

CO ZA NUDA !!!!

Dodaj nowy komentarz Pech to nie grzech

Twoja opinia o filmie: