repertuary.pl
Film

Zoolander No. 2


Reżyseria: Ben Stiller

Repertuar filmu "Zoolander No. 2" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Zoolander No. 2" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Zoolander No. 2
Tytuł oryginalny: Zoolander No. 2
Czas trwania: 102 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: komedia
Premiera: 4 marca 2016
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Ben Stiller
Obsada: Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Penelope Cruz

Zimne, stalowe spojrzenie, drapieżne oko tygrysa… tylko on potrafi strzelać spojrzeniem z siłą magnum. Powraca Derek Zoolander, największa, jedyna taka gwiazda modelingu. Piękno wcielone.
Kiedy ostatnio widzieliśmy największe gwiazdy męskiego modelingu Dereka Zoolandera (Ben Stiller) i Hansela McDonalda (Owen Wilson), byli u szczytu sławy, szefując „Centrum im. Dereka Zoolandera dla dzieci, które nie potrafią dobrze czytać i chcą nauczyć się innych fajnych rzeczy”, a Mugatu (Will Ferrell) znajdował się za kratkami. Od tego czasu zmieniło się wszystko, Centrum im. Zoolandera nie istnieje, a Derek i Owen żyją w upokorzeniu poza głównymi wydarzeniami świata mody.
Ale właśnie otrzymali zaproszenie do wiecznego miasta, Rzymu, by wziąć udział w wielkim wydarzeniu modowym, które może pomóc im wrócić im w gorące światła jupiterów i przywrócić czasy chwały. Właśnie spotkali się z dziwnymi, ekscentrycznymi projektantami, którzy odstają nieco od mainstreamu. Derek i Hansel szybko orientują się, że świat high fashion to już zupełnie inne miejsce od tego, które znali przed laty. I kiedy próbują odnaleźć się w świecie blogów modowych, vlogów oraz mody antymodowej, muszą stawić czoła prawdziwemu wyzwaniu. Zatrzymać śmiertelne niebezpieczeństwo, które na zawsze może zmienić świat mody, zniszczyć jego podwaliny i zredefiniować piękno. Tylko oni mogą OCALIĆ MODĘ!


Średnia ocena: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
Oceniono 2 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Zoolander No. 2

Wasze opinie

h 11. marca 2016, 0:25

Przyzwoity scenariusz. Zgrabna parodia świata mody i show biznesu. W rolach drugoplanowych wiele gwiazd min. Sting, Justin Beber itd. Momentami zabawny.

Dodaj nowy komentarz Zoolander No. 2

Twoja opinia o filmie: