repertuary.pl
Film

Do zaliczenia

The To Do List
Reżyseria: Maggie Carey

Repertuar filmu "Do zaliczenia" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Do zaliczenia" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Do zaliczenia
Tytuł oryginalny: The To Do List
Czas trwania: 104 min.
Produkcja: USA , 2013
Gatunek: komedia
Premiera: 9 sierpnia 2013
Dystrybutor filmu: Forum Film

Reżyseria: Maggie Carey
Obsada: Aubrey Plaza, Johnny Simmons, Bill Hader

„Do zaliczenia” to INNA komedia romantyczna, porównywana do „Boskiego chilloutu” i „Supersamca”. W filmie występują najlepsi amerykańscy komicy młodego pokolenia – Andy Samberg (lider The Lonely Island), Aubrey Plaza („Funny People”) oraz Bill Hader („Chłopaki też płaczą”).
Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego „pierwszego razu”, ale kolekcja doświadczeń z długiej listy „do zaliczenia”.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 390 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Do zaliczenia

Wasze opinie

Zdegustowana. 29. sierpnia 2013, 17:02

Byłam dzisiaj na tym filmie z kolegą i szczerze powiedziawszy...już po 5 minutach pożałowaliśmy tego wyboru. Podczas całego filmu zaśmiałam się może dwa razy, uśmiechnęłam kilka, za to zdecydowanie zbyt często byłam zdegustowana i załamana poziomem żartów oraz ordynarnym językiem. Komedia powinna śmieszyć- załamywać może dramat, natomiast degustować horror z morzem krwi- wybierając się na ten film oczekiwałam lekkiej i przyjemnej komedii, natomiast to co nam zaserwowano, było denną ociekającą seksem, produkcją, spłycającą sferę uczuć i miłości, do pociągu fizycznego, kobiety ukazano w niej jako przysłowiowe, nieszanujące się "puste lale" bez godności, natomiast mężczyzn jako jaskiniowców, pragnących zaspokoić swoje zachcianki. Takie produkcje wyniszczają nasze społeczeństwo, szczególnie podatnych na siłę mediów młodych odbiorców, którzy ze wszystkich stron bombardowani są tematem seksu. I choć wielu z Was czytając mój komentarz mogło by zlinczować mnie, za Waszym zdaniem brak poczucia humoru, zbyt mały dystans do realiów przedstawionych w filmie, to i tak w żaden sposób nie mogę zrozumieć powodu, dla którego ten gniot (gniot w stosunku do tego filmu to eufemizm) ukazało się w kinach. Zdecydowanie żałuje, że zmarnowałam popołudnie, na zaliczenie "Do zaliczenia".

artus 20. sierpnia 2013, 15:18

Też się dziwię, że to w ogóle weszło do kina. Kiedyś takie gnioty szły od razu na VHS. Teraz chyba nie było nic lepszego.
"najlepsi amerykańscy komicy młodego pokolenia" - boję się widzieć słabych.

jojo 15. sierpnia 2013, 11:54

film zaje.......... a ten wyżej komentarz to chyba dziewica pisala która niewie co to zabawa. i czeka z dziewictwem do 60-tki;))))

zniesmaczona 11. sierpnia 2013, 10:43

Duże NIE. Kto w ogóle wpuścił ten film na ekrany? Pomijając fakt, że film jest żenujący i głupi(nawet trudno nazwać go śmiesznym), to sprowadza dziewczynę do roli przedmiotu, seksualnej zabawki. Jakby tego było mało przedstawia to taki sposób, że młodemu widzowi(starsi raczej na to nie pójdą) wydaje się, że to naturalne i tak powinno być(jak powiedziała moja siostra: "tak jakby to było modne"). To jest po prostu niesmaczne i... chyba mogę powiedzieć, że obrażające widzów głupotą, studentki( i ogólnie młode kobiety) tym jak się je przedstawia, studentów(i ogólnie młodych mężczyzn) tym jakie IQ się przyporządkowuje. Wiem, ze na ten film pójdą głównie napaleni gimnazjaliści i licealistki i moim zdaniem ten film może im tylko zaszkodzić...

Dodaj nowy komentarz Do zaliczenia

Twoja opinia o filmie: