repertuary.pl
Film

Daję nam rok

I Give It A Year
Reżyseria: Dan Mazer

Repertuar filmu "Daję nam rok" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Daję nam rok" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Daję nam rok
Tytuł oryginalny: I Give It A Year
Czas trwania: 97 min.
Produkcja: Wielka Brytania , 113
Premiera: 1 marca 2013
Dystrybutor filmu: ITI Cinema

Reżyseria: Dan Mazer
Obsada: Rose Byrne, Rafe Spall, Anna Faris

Ten film to spełnienie marzeń miłośników dobrych komedii. Producenci To właśnie miłość, Dziennika Bridget Jones i scenarzysta Borata połączyli siły tworząc film, który już został okrzyknięty „absolutnie genialną, najzabawniejszą brytyjską komedią roku! - Go Magazine”.
I trudno się temu dziwić, bo to, co zazwyczaj dzieje się tuż po ślubie, to gotowy scenariusz na oscarową komedię. Nat (Rose Byrne) jest atrakcyjna i przedsiębiorcza, Josh (Rafe Spall) to niezbyt znany pisarz ze specyficznym poczuciem humoru. Jego denerwuje jak ona śpiewa, ona wstydzi się, kiedy on tańczy. Pierwszy kryzys małżeński zbiega się z pojawieniem się przystojnego i bardzo pomysłowego Amerykanina (Simon Baker) i byłej dziewczyny Josha – Chloe (Anna Faris). Kiedy przeciwieństwa przestają się przyciągać, a prawdziwa miłość wciąż może czekać za rogiem, wspólny pierwszy rok zaczyna wydawać się nieosiągalny.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 561 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Daję nam rok

Wasze opinie

pingpong 17. marca 2013, 13:37

Badziewie. Fabuła nie trzyma się kupy, kolejne sceny są tylko pretekstem do kolejnych nieśmiesznych żartów. Karykaturalni i bezsensownie postępujący bohaterowie. Ani to zabawne ani romantyczne, wlecze się na siłę aż do finału. Scenarzysta wiedział jak chce zacząć i jak zakończyć, nie miał tylko pojęcia co zrobić z 80 minutami filmu pośrodku.

Tom 3. marca 2013, 22:06

średni film, nie jest na pewno świetny, ale można się pośmiać

mic 3. marca 2013, 10:58

nie. historia opowiedziana bez serca. trafne obserwacje. przerysowane postacie. brak realizmu. brak subtelności. brak czegoś istotnego. nie.

lafteris 1. marca 2013, 21:35

Swietny, polecam!

Dodaj nowy komentarz Daję nam rok

Twoja opinia o filmie: