repertuary.pl
Film

Repertuar filmu "Sęp" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Sęp" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Sęp

Czas trwania: 133 min.
Produkcja: Polska , 2012
Premiera: 11 stycznia 2013
Dystrybutor filmu: ITI Cinema

Reżyseria: Eugeniusz Korin
Obsada: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski

Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił?
W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?
„SĘP” – poznaj równanie nieśmiertelności


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 719 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Sęp

Wasze opinie

s. 15. stycznia 2014, 11:12

Filmu nie widziałem, ani nic o nim nie słyszałem, więc mogę napisać o nim recenzję obiektywną. Bo ci co widzieli, napisali recenzje subiektywne, na ogół skrajnie przeciwstawne. Sam tytuł: "Sęp", świadczy o tym, że twórcy nie zorientowali sie o czym jest film i zatytułowali go nazwiskiem (pseudonimem?) bohatera. Mógłby być też "Kowalski". Film trwa aż 133 minuty więc raczej jest rozgadany...

Heike 24. lutego 2013, 18:40

Żebrowski jak zawsze GENIALNY, Małaszyński jego przeciwieństwo (zawsze taki sztuczny, ciężko mu wejść w rolę, nawet w realu mu to nie wychodzi i tu jest sztuczny, mógłby dać coś z siebie naturalnego i swobodnego tak jak to robi kolejny Geniusz Marcin Dorociński czy już wspomniany Michał Żebrowski).

Jacek 23. lutego 2013, 14:51

Film jest naprawdę BARDZO, BARDZO DOBRY. Polecam każdemu, kto lubi kino skłaniające do refleksji :)

Art 8. lutego 2013, 14:38

Mi się ten film totalnie NIE PODOBAŁ i wyszedłem z kina zniesmaczony. O czym właściwie był ten film??? Kicha , ODRADZAM!!!

dośka 3. lutego 2013, 18:29

Byłam z córką, film sie nam podobał, obsada swietna- Żebrowski, co minusem to Małaszyński strasznie klnie i momentami muzyka zagłuszająca akcje, ale wart iść.

MICHAEL 31. stycznia 2013, 20:49

Jak idziecie na film z nastawieniem, że będzie do dupy to na niego nie idźcie, i nie hejtujcie polskiej kinematografi, bo jest ZAJEBIŚCIE. ostatnio bywam na samych dobrych Polskich filmach...

kawuga 31. stycznia 2013, 10:45

Film bardzo dobry, ale czytając niektóre negatywne opinie można załamać się - czy naprawdę nasze społeczeństwo upadło tak nisko?

schizofremia 28. stycznia 2013, 8:16

starali się zrobić amerykański hit a wyszło jak zwykle heheh, śmieszne to, ale i smutne jednocześnie

goga 25. stycznia 2013, 21:34

Bardzo dobry film. Mocny kryminał dla myślących.Dobra obsada. Żebrowski przystojny. Rola Przybylskiej może sztucznie wsadzona, by oglądały też kobiety. Muzyka - atut. Polecam, ale wychodząc z kina raczej nie będziemy weseli, bo treść mroczna,kontrowesyjna.

tommy 24. stycznia 2013, 22:13

Trzeba byc naprawdę naiwnym, żeby iść na polską sensację i liczyć na to że to dobry film :-)

jay 24. stycznia 2013, 22:02

masakra.... nie polecam

Skayrim 23. stycznia 2013, 11:54

Naprawde bardzo ŚWIETNY FILM Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby wiecej takich Polskich filmów!!!!!!!!!

RIM 21. stycznia 2013, 9:21

Dawno już po wyjściu z kina, nie rozmawialiśmy tyle czasu. Szliśmy na sensowny polski thriller a dostaliśmy słaby żart. Film nudny, historia zapętlona na siłę i w wielu miejscach bez sensu. "suchary" jakimi wymienia się para Żebrowski - Olbryski za parę lat przejdzie do "klasyki". W filmie jest tyle zabawnych rzeczy ze ciężko się nie smiać. + watęk miłosny , wpleciony na siłę, emocje pomiędzy parą jak brat z siostrą. Niewiadomo czy smiać się nad tym filmem czy płakać. Jedyny pozytyw to prawie wszystkie role 2 - planowe + początek filmu, im dalej tym straszniej.

Wabik 21. stycznia 2013, 0:49

Nie zamierzam rozstrzygać czy fabuła jest przewidywalna, czy zaskakująca, czy Żebrowski gra dobrze, czy słabo, czy dylemat moralny jest rzeczywisty czy rozdęty. Napiszę za to z całą mocą, że film jest niestety i po prostu NUDNY. Pamiętam, że po ok. 45 min. spojrzałem na zegarek, bo byłem mocno znudzony i od tej chwili generalnie już mnie nie obchodziło jak się wyjaśni główna "zagadka" fabuły, ani co w ogóle się dalej stanie. Nazywanie tego filmu thrillerem jest nieporozumieniem, bowiem thrill znaczy po angielsku dreszcz emocji, a u widza znudzonego raczej o dreszcze trudno. Naprawdę szkoda tak przyzwoitej realizacji na tak kiepski scenariusz. Bardzo mnie dziwi, że film wyrasta na spory sukces kasowy, bo w ogóle nie widzę ku temu powodów.

Nela 20. stycznia 2013, 9:24

Film nudny, przewidywalny, chwilami banalny i infantylny. Zdecydowanie nie polecam

Zośka 19. stycznia 2013, 16:39

"Jak na polskie kino" - hehehehe, no właśnie.... Powiesić się można - z rozpaczy nad takim kinem....

46 19. stycznia 2013, 10:56

Dobry.Swietnie zagrany.Fajnie się ogląda.Polecam.

ewaaaa 18. stycznia 2013, 8:15

jak na polskie kino, film bardzo dobry!polecam

marta 17. stycznia 2013, 9:45

Ciekawy, fajna zagadka którą rozwiązuje sie krok po kroku. Wiadomo czemu co się dzieje na ekranie, a nie tak jak np. w przygłupawych Bondach gdzie wszyscy chcą kogoś zabić tylko niewiadomo czemu. A jeśli chodzi o grę aktorów, uważam że na wysokim poziomi A. Przybylska, Zebrowski, Grabowski rewelacja. I końcówka wcale nie taka zła jak tu niektórzy piszą, dla mnie ok. Film bardzo dobry

Nada 17. stycznia 2013, 8:54

Absolutna zgoda z opinią Maćka. Dobre jeszcze role drugoplanowe. Dobry też Andrzej Grabowski. Dobre zdjęcia. Przyzwoita muzyka. Czasem jeden czy drugi dobry dialog (co w filmie polskim zdarza się raz na sto lat). A reszta.... Niestety, ten film jest dowodem na to, że w kinie polskim nikt (no, może poza Machulskim) nie potrafi nakręcić przyzwoitego filmu gatunkowego, nawet jeśli plagiatuje, co się da i bierze skąd się da (bo ilość ogranych motywów w "Sepie" jest naprawdę porażająca...). Ostatecznie wyszedł głupawy film, bez żadnego napięcia dramatycznego, z idiotycznie-banalną tezą w tle, która została jeszcze głupawo napompowana do rozmiarów "dylematu moralnego". No, ale prawdę mówiąc, jak gdzieś pojawia się Żebrowski, to z góry mamy zapewnione dużo kaznodziejstwa w słabiutkim stylu, a mało wyczucia formy. On jest podobno "ostatnim romantykiem kina polskiego". Chwała Bogu, że ostatnim....

Dodaj nowy komentarz Sęp

Twoja opinia o filmie: