repertuary.pl
Film

Gniew Tytanów

Wrath of the Titans
Reżyseria: Jonathan Liebesman

Repertuar filmu "Gniew Tytanów" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Gniew Tytanów" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Gniew Tytanów
Tytuł oryginalny: Wrath of the Titans
Czas trwania: 99 min.
Produkcja: USA , 2012
Gatunek: akcja / przygodowy / fantasy
Premiera: 30 marca 2012
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Jonathan Liebesman
Obsada: Sam Worthington, Rosamund Pike

Sam Worthington, Ralph Fiennes i Liam Neeson ponownie wcielają się w role walczących ze sobą bogów w filmie Gniew Tytanów w reżyserii Jonathana Liebesmana.
Dziesięć lat po pokonaniu potwornego Krakena Perseusz (Worthington) — półbóg, syn Zeusa (Neeson) — wiedzie w małej wiosce spokojne życie rybaka i samotnie wychowuje swojego dziesięcioletniego syna Heliusa.
Tymczasem między bogami a tytanami toczy się walka o władzę. Bogowie, bardzo osłabieni brakiem oddania ludzi, tracą panowanie nad uwięzionymi tytanami i ich okrutnym przywódcą, Kronosem, ojcem władających od wielu lat braci: Zeusa, Hadesa (Fiennes) oraz Posejdona (Danny Huston). Trójka ta dawno już obaliła swojego potężnego ojca, pozostawiając go na pastwę losu w ponurej otchłani Tartaru, lochu znajdującego się głęboko w mrokach krainy podziemia.
Kiedy Hades oraz syn Zeusa, bóg Ares (Edgar Ramírez), porzucają lojalność i zawierają pakt z Kronosem, aby porwać Zeusa, Perseusz nie może powstrzymać się przed podążeniem za swym prawdziwym powołaniem. Tytani stają się coraz silniejsi, boskie siły Zeusa słabną, a na Ziemi rozpętuje się prawdziwe piekło.
Z pomocą wojowniczej królowej Andromedy (Rosamund Pike), syna Posejdona — półbóga Agenora (Toby Kebbell) oraz upadłego boga Hefajstosa (Bill Nighy) – odważny Perseusz wyrusza na niebezpieczną wyprawę w głąb podziemi, aby uratować Zeusa, obalić tytanów i ocalić ludzkość.

Jonathan Liebesman (Inwazja: Bitwa o Los Angeles) wyreżyserował film na podstawie scenariusza Dana Mazeau, Davida Leslie’ego Johnsona oraz Stevena Knighta, opartego na pomyśle Grega Berlantiego, Davida Leslie’ego Johnsona oraz Dana Mazeau, stanowiącego kontynuację Starcia tytanów, filmu, który odniósł sukces w 2010 roku oraz filmu o tym samym tytule z roku 1981, do którego scenariusz napisał nieżyjący już Beverley Cross.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 709 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Gniew Tytanów

Wasze opinie

passi 15. kwietnia 2012, 18:14

suer, polecam

udida 15. kwietnia 2012, 10:31

nie ma kiedy obejrzeć w imaksie

Rabbaba 5. kwietnia 2012, 9:30

Mowi sie ze na film chodzi sie czasem dla efektow, fabula nie gra wtedy roli. I w tym wypadku tak mialo byc. Ale albo ja jestem za starym dziadem juz albo naprawde denna fabula i gra aktorska sa tutaj na tak potwornie (:) niskim poziomie...ze nawet badz co badz genialne efekciarstwo nie uratuje tych dwoch godzin i 30 pln przed utrata.
Producenci maja podobne zdanie o publicznosci jak przy KacuWawa, za Raczkiem cytujac tyle ze graficy jeszcze maja dla nas szacunek. I my dla nich. Hugh!

Dodaj nowy komentarz Gniew Tytanów

Twoja opinia o filmie: