repertuary.pl
Film

Za jakie grzechy

New in Town
Reżyseria: Jonas Elmer

Repertuar filmu "Za jakie grzechy" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Za jakie grzechy" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Za jakie grzechy
Tytuł oryginalny: New in Town
Czas trwania: 97 min.
Produkcja: USA , 2009
Premiera: 24 kwietnia 2009
Dystrybutor filmu: SPI

Reżyseria: Jonas Elmer
Obsada: Renee Zellweger, Harry Connick Jr., Nathan Fillion

Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym krokiem w jej karierze. Tymczasem, atrakcyjne z pozoru wyzwanie, okazuje się zwykłą reorganizacją małego zakładu przemysłowego w… Minnesocie. Przeprowadzka z tętniącej życiem Florydy na prowincję całkowicie wywraca do góry nogami jej dotychczasowy styl życia i wciąga w szereg niekończących się wpadek i tarapatów.

Jak sprawdzą się eleganckie szpilki i modne stroje na zmrożonych ulicach małego miasteczka? Czy możliwe, aby Ted, zwykły facet z Minnesoty został mężczyzną jej życia?


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1631 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Maja 21. maja 2009, 13:09

Nie polecam. Film co prawda nienajgorszy, ale mnie strasznie znudził. Oglądnęłam cały, licząc że może się jakoś rozkręci, albo niespodziewanie zakończy...na marne. Bardzo monotonny ze śladowym dowcipem.

aga 15. maja 2009, 21:41

bardzo przeciętna komedia romantyczna - Zellweger jest śmieszna tylko wtedy gdy zachowuje się jak Brigit Jons - czyli trochę odgrzewane kotlety...fabuła przewidywalna aż do znudzenia...no jedyny plus, że teraz wiem co to jest tapioka :)

Agnieszka. 15. maja 2009, 14:05

Sympatyczny film. Nie jest zachwycający, ale całkiem, całkiem.

colin_1 26. kwietnia 2009, 0:35

średnia! jeśli nie masz dość typowej amreykanskiej banalnej historii bedzie ci sie podobało,jesli masz dość,znajdziesz tam pare smiesznych akcentów,ktore pozwolą ci przetrwać do końca filmu.

Dodaj nowy komentarz Za jakie grzechy

Twoja opinia o filmie: