repertuary.pl
Film

Jak być sobą

I Heart Huckabees

Repertuar filmu "Jak być sobą" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Jak być sobą" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Jak być sobą
Tytuł oryginalny: I Heart Huckabees
Czas trwania: 106 min.
Produkcja: USA , 2004
Premiera: 4 sierpnia 2006
Dystrybutor filmu: Monolith Plus

Obsada: Jason Schwartzman, Isabelle Huppert, Dustin Hoffman, Lily Tomlin

Najnowsza komedia Davida O. Russella wreszcie wytłumaczy Wam, o co chodzi w życiu. Przekonany, że seria zbiegów okoliczności, które go spotykają, Albert Markovski (Jason Schwartzman) skrywa odpowiedź na największe zagadki świata. Wreszcie prosi o pomoc agencję detektywistyczną, ...co zmusi go do postawienia sobie pytań o sedno życia. W celu odkrycia znaczenia tych wydarzeń, Albert zatrudnia Bernarda i Vivian Jaffe (Dustin Hoffman i Lily Tomlin) tj. Egzystencjalnych Detektywów – małżeństwo metafizyków, którzy odważnie zmagają się z zagadkami życia, nurtującymi ich klientów. W trakcie śledztwa obserwują ich z bliska, poznają codzienną rutynę, a nawet przeprowadzają wywiady ze znajomymi oraz szefami - wszystko po to, aby rozgryźć sens ich istnienia. Oczywiście tak postawione wyzwanie wyróżnia Egzystencjalnych Detektywów od innych agencji, ale też czyni ich pracę niezwykle trudną.

tekst: ARS


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1228 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Estera 23. sierpnia 2006, 22:05

ok
Świetny film, wspaniała komedia absurdu, ciekawe i wiarygodnie wykreowane osobowości bohaterów. Warto sie przejść aby wynieść z kina coś dla siebie - cząstkę tego filmu. Polecam.

jula 15. sierpnia 2006, 22:14

absurdalny, ale polecam!!!!!
Przyznam szczerze, że nie przepadam za absurdalnym humorem, ale film jest ciekawie zrobiony i mimo momentów surrealistycznych frapujący!!!!

kartka 9. sierpnia 2006, 15:29

dobry, choć amerykański
Film zabawny, nietuzinkowy, zaskakujący i absurdalny. I na litość boską: proszę się nie zniechęcić po tym serwisowym opisie! (kto to pisał???)

lena 5. sierpnia 2006, 13:39

niezly
ale jaja! ogladalam ten film poltora roku temu! A tu pisza "najnowsza komedia Russela"! Film calkiem niezly, taaki... dziwny. Ale mimo wszystko polecam.

Dodaj nowy komentarz Jak być sobą

Twoja opinia o filmie: