|

Wasze hity

KEI

Otwarcie kin już 21 maja !

W związku z pandemią COVID-19, od 20 marca 2021 kina są zamknięte. Już niebawem, bo 21 maja będzie można znów cieszyć się X muzą !

Około tydzień wcześniej powinien być już znany repertuar.

Dorwać Gunthera

Killing Gunther
Reżyseria: Taran Killam

Repertuar filmu "Dorwać Gunthera" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Dorwać Gunthera" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Dorwać Gunthera
Tytuł oryginalny: Killing Gunther
Czas trwania: 92 min.
Produkcja: USA , 2017
Gatunek: akcja / komedia
Premiera: 27 kwietnia 2018
Dystrybutor filmu: Spectator

Reżyseria: Taran Killam
Obsada: Cobie Smulders, Arnold Schwarzenegger, Taran Killam

Dorwać Gunthera to film zainspirowany dziełami takimi jak Niezła sztuka, Człowiek pogryzł psa i serią Spinal Tap. Widać tu wpływy Christophera Guesta, Michaela Manna i Luca Bessona. No i Arnold Schwarzenegger – lepszy niż kiedykolwiek!

Dorwać Gunthera to komedia, która dzieje się w świecie płatnych morderców. Grupa młodych, niedoświadczonych zabójców postanawia zamordować najbardziej tajemniczego, znienawidzonego i niesławnego w tej branży: Gunthera (Arnold Schwarzenegger). W ten sposób chcą się wspiąć w hierarchii.

Z bronią w ręku zmuszają ekipę filmu dokumentalnego, żeby nagrała całe zdarzenie, bo chcą mieć dowód na swój wyczyn. Zaczyna się poszukiwanie Gunthera. Grupie przewodzi elegancki, ale zagubiony Blake (Taran Killam), a towarzyszy mu zbieranina drobnych rzezimieszków: zdrowo kopnięty Donnie (Bobby Moynihan), feministyczna femme fatale Sanna (Hannah Simone) i brutalne rosyjskie rodzeństwo Mia i Barold (Allison Tolman i Ryan Gaul).

Zanim padną pierwsze strzały, misterny plan zaczyna się sypać. Gunther dowiaduje się, że ktoś na niego poluje i postanawia się zemścić. Ale śmierć to za mało: wcześniej chce się zabawić, dlatego sprawia, że cała grupa przestaje sobie ufać, a ponadto po piętach zaczyna im deptać FBI. Gunther wydaje się być zawsze o kilka ruchów do przodu, a ci, którzy chcieli być myśliwymi, niespodziewanie stają się zwierzyną łowną.Średnia ocena: 2.0
rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0
Oceniono 10 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Dorwać Gunthera on IMDb

Trailer filmu: Dorwać Gunthera

Wasze opinie

natan 3. maja 2018, 21:29

Arnie pojawia się na ekranie przez jakieś 10-15 minut... i to jest jest dobre 10-15 minut. Reszta... słaba i nudna. Jak ktoś się bardzo nudzi, to można obejrzeć - taki średnio słaby film do popcornu i tyle

Dodaj nowy komentarz Dorwać Gunthera

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

14 maja
7 maja

Zapowiedzi

28 maja
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin