repertuary.pl
Film

Po prostu przyjaźń


Reżyseria: Filip Zylber

Repertuar filmu "Po prostu przyjaźń" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Po prostu przyjaźń" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Po prostu przyjaźń
Tytuł oryginalny: Po prostu przyjaźń
Czas trwania: 136 min.
Produkcja: Polska , 2017
Gatunek: komedia / dramat
Premiera: 6 stycznia 2017
Dystrybutor filmu: Next Film

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Agnieszka Więdłocha, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski

Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry , gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.


Średnia ocena: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
Oceniono 20 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Po prostu przyjaźń on IMDb

Trailer filmu: Po prostu przyjaźń

Wasze opinie

El. 26. lutego 2017, 12:11

Film pokazuje, że dla każdego człowieka niezależnie od środowiska, w którym żyje i pracuje najważniejszymi sprawami są: przyjaźń, miłość i lojalność. Pomimo kilku sytuacji, które mniej mi się podobały uważam, że warto obejrzeć !

asik 14. lutego 2017, 22:20

Jeden z najgorszych filmów, jakie widziałam. Nie polecam!

IREK 11. lutego 2017, 16:17

Totalne DNO nie polecam to nie film. Słodkopierdząca Warszawka oderwana od rzeczywistości A NA DODATEK CIĄGNIE SIĘ JAK GUMA DO ŻUCIA CO ZA MIERNOTY WSTYD

Monika 8. lutego 2017, 9:51

Najrozsądniejsza opinia w sprawie tego filmu to wypowiedź 'zuzi z 15-ego stycznia'. Rzeczowo a nie zamydlone spostrzeganie polskich realiów. Brawo.

goga 3. lutego 2017, 21:41

To na pewno nie jest komedia, co nie znaczy że nie warto. Warto! Jest na bogato? A kto chciałby oglądać polską szarówkę i małe, tanie mieszkania? Jest przyjaźń, polskie krajobrazy,smutek i radość.

Donna 3. lutego 2017, 18:04

Bardzo dobra tematyka....każdy znajdzie coś o sobie ....albo może stanie kiedyś przed takim wyborem??? Warto zobaczyć i się zastanowić :)Polecam.

Ewa adamus 17. stycznia 2017, 18:48

Film przez duze F dla ludzi zyczliwych i szczesliwych.przyjazn ponad wszystko.bardzo optymistyczny.aktorzy nie jstepuja hollywoodzkim~!

Zuzia 15. stycznia 2017, 18:57

Kolejny taki film. Wsadzili wszystkich żyjących "młodych" polskich aktorów, do tego dorzucili chłopczyka dla rozczulenia. Prawidziwy film o życiu, wyspy z ikei w każdym mieszkaniu, przepych bogactwo, hammery i helikoptery - ot high life dla biednych, żeby sobie popatrzeć jak inni żyją. Różdżka kolejny raz gra siebie co jest naprawdę nudne, Topa fajna rola, pasują mu takie. Więdłocha idealnie pasuje do swojej roli zaraz po roli żydówki to jej typ. Do tego wsadzili Stramowskiego bo na topie. Zakościelny się zaplątał wygląda tak, że się źle patrzy. Film nierówny, przydługi, pare momentów które mogą i może wzruszyć ale kto się nie wzruszy jak ktoś umiera. Ogólnie film niby o przyjaźni ale tak na prawde o niczym. Pokazany po polsku, w "polskich realiach". Z kina nie wyszłam, ale d*py nie urywa, parę razy myślałam ile jeszcze. Zastanawiam się czy nie mamy innych aktorów i kto za to płaci? Mają składki i się zrzucają, żeby razem grać w filmach dla siebie? Nie mogę polecić.

Gosia S. 14. stycznia 2017, 21:59

Super film jestem pod wrażeniem ma bardzo dobre przesłanie i co ważne wolny od przemocy, niemoralności i przekleństw co jest charakterystyczne dla polskich filmów polecam!

przemo 14. stycznia 2017, 16:05

Bardzo dobry film - komedia to nie jest. Warto obejrzeć naprawdę. Dobra gra aktorska a niektórych bardzo dobra

Papi 13. stycznia 2017, 21:56

Warto pójść a najlepiej z kimś, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem!

mika 12. stycznia 2017, 19:27

polecam-fajny film

xz 11. stycznia 2017, 3:24

absolutne dno aktorzy graja jak. bezklasowi menele zenada. wstyd przed samym soba. przebywajac na widowni. fakt ze ma. takie powodzenie. fatalnie. swiadczy. o. widzach

Ewa 9. stycznia 2017, 20:57

Strata czasu, nudy wręcz niewiarygodne, byliśmy w kinie w 5 osób i każdy z nas ma podobne zdanie.

Małgorzata 9. stycznia 2017, 18:37

Film rewelacyjny o wartości przyjaźni w każdym środowisku , film o wartości prawdy , ludzkich marzeniach. Super, polecam

Sapper 9. stycznia 2017, 16:19

M jak Mydło - nie polecam!!

kolo 7. stycznia 2017, 10:03

piekny zabawny a momentami smutny nie mozna sie na nim nudzic

kolo 6. stycznia 2017, 22:12

sóper film ,piekny o ludzkich wyborach i chwilach dla których warto życ

damian 6. stycznia 2017, 19:21

smutny. do komedii daleko , poprostu film prawdziwy, zyciowy

Dodaj nowy komentarz Po prostu przyjaźń

Twoja opinia o filmie: