Lang pl
|

Top 10

  1. Dwie Korony
  2. The Case for Christ
  3. Najlepszy
  4. Perfetti sconosciuti...
  5. Blade Runner 2049
  6. Twój Vincent
  7. Coco
  8. Murder on the Orient E...
  9. Marie Curie...
  10. Kedi...
KEI

Cinema program by movie.

Movie showtimes in Warszawa by movie title

Choose hour
Any hour 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

24 Hours to Live 24 Hours to Live Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d 13:00 18:00 22:30
Cinema City Bemowo 2d 17:30
Cinema City Janki 2d 20:50 22:10
Cinema City Mokotów 2d 11:50 16:30 21:10
Cinema City Promenada 2d 10:10 14:00 18:40 22:00
Cinema City Sadyba 2d 15:00 21:20
Barbie: Dolphin Magic Barbie: Dolphin Magic
Cinema City Arkadia 2d dub 10:20 12:20 14:00
Cinema City Bemowo 2d dub 10:40 12:20 14:10 15:50
Cinema City Janki 2d dub 11:10 12:50 14:30
Cinema City Mokotów 2d dub 10:40 12:20 14:00 15:40
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 12:20 14:00 15:40
Cinema City Sadyba 2d dub 10:10 11:50 13:30 15:10
Multikino Targówek dub 10:00 11:45 13:30
Multikino Ursynów dub 10:00 11:45 13:30
Multikino Wola dub 10:00
Praha 2d dub 13:20
Blade Runner 2049 Blade Runner 2049
Cinema City Mokotów 2d 20:40
Cicha noc Cicha noc
Ada Kino Studyjne 18:00
Atlantic 10:20 18:20
Cinema City Arkadia 2d 16:00 18:10 20:20
Cinema City Bemowo 2d 19:15
Cinema City Janki 2d 20:00
Cinema City Mokotów 2d 10:00 14:50 17:00 19:10
Cinema City Promenada 2d 20:20 22:30
Cinema City Sadyba 2d 13:20 17:40 19:50
KINOkawiarna Stacja Falenica 19:00
Kinoteka 10:25 13:50 16:00 18:45 21:30
Kultura 16:00 20:00
Luna 19:00
Multikino Targówek 19:30 21:50
Multikino Ursynów 10:40 19:50
Multikino Wola 19:00
Wisła 17:30
Daddy's Home 2 Daddy's Home 2
Cinema City Arkadia 2d dub 11:10 15:30 19:50 22:30
Cinema City Bemowo 2d dub 13:50 18:20
Cinema City Janki 2d dub 11:40 18:30
Cinema City Mokotów 2d dub 14:00 19:50
Cinema City Promenada 2d dub 12:30 17:15 20:00
Cinema City Sadyba 2d dub 14:00 22:00
Multikino Targówek dub 20:10
Multikino Ursynów dub 15:10
Coco Coco Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 11:20 13:40 16:00
Cinema City Bemowo 2d dub 11:30 13:50 16:10 18:30
Cinema City Janki 2d dub 11:00 13:20 15:40 18:00
Cinema City Mokotów 2d dub 11:20 13:40 16:00 18:20
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 13:20 15:40 18:00
Cinema City Sadyba 2d dub 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20
Kino na boku 2d dub 16:30 18:30
KINOkawiarna Stacja Falenica 2d dub 11:00 13:30
Kinoteka 11:15
Multikino Targówek dub 10:15 11:00 13:25 15:50 18:15
Multikino Ursynów dub 10:15 11:00 13:25 15:50 18:15
Multikino Wola dub 14:30 17:00
Multikino Złote Tarasy dub 10:30 15:15
Praha 2d dub 12:00 16:00
Wisła dub 12:15
Emojimovie: Express Yourself Emojimovie: Express Yourself
Cinema City Bemowo 2d dub 10:55
Cinema City Mokotów 2d dub 10:10
Cinema City Promenada 2d dub 10:30
Cinema City Sadyba 2d dub 10:00
Una Mujer Fantastica Una Mujer Fantastica
Muranów 13:00 22:00
Star Wars: The Last Jedi Star Wars: The Last Jedi
Atlantic 2d 10:00 13:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Atlantic 2d dub 12:00
Atlantic 3d 15:00
Cinema City Arkadia 3d dub 10:00 4dx 11:00 13:10 4dx 14:10 16:20 4dx 17:20 20:30
Cinema City Arkadia 2d 10:30 13:40 16:50 20:00 22:10
Cinema City Arkadia 3d 12:00 15:10 18:20 19:30 4dx 21:30 22:30 4dx
Cinema City Arkadia 2d dub 12:40 15:50 19:00
Cinema City Bemowo 3d dub 10:30 12:40 15:50 19:00
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00 14:10 17:30 20:40
Cinema City Bemowo 2d 12:00 15:10 18:20 21:30
Cinema City Bemowo 3d 13:40 16:50 20:00 22:10
Cinema City Janki 2d dub 10:30 12:40 15:50 19:00
Cinema City Janki 3d dub 11:10 14:20 17:30 20:40
Cinema City Janki 3d 12:00 15:10 18:20 21:30
Cinema City Janki 2d 13:40 16:50 20:00 22:00
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 13:10 16:20 19:30
Cinema City Mokotów 3d 10:40 13:50 17:00 20:10 22:30
Cinema City Mokotów 3d dub 11:40 14:50 18:00 21:10
Cinema City Mokotów 2d 12:10 15:30 18:40 21:50
Cinema City Promenada 2d 10:30 13:40 16:50 20:00 22:00
Cinema City Promenada 3d dub 11:00 14:10 17:20 20:40
Cinema City Promenada 3d 11:50 15:00 18:10 21:20
Cinema City Promenada 2d dub 12:40 15:50 19:00
Cinema City Sadyba 3d dub 10:30 13:40 16:50 20:00
Cinema City Sadyba 2d 11:00 14:10 17:20 20:30 21:40
Cinema City Sadyba 3d 11:40 14:50 18:00 21:10
Cinema City Sadyba 2d dub 12:30 15:40 18:30
IMAX 3d dub 10:00 13:00
IMAX 3d 16:00 19:00 22:00
Kinoteka 12:30 15:30 16:45 18:00 18:30 19:30 20:45 21:00 22:30
Multikino Targówek dub 10:00 11:00 12:00 12:40 13:10 13:40 15:50 16:20 18:20
Multikino Targówek 3d dub 10:30 11:30 14:40 16:50
Multikino Targówek 14:10 15:10 17:20 19:00 19:30 20:00 20:30 21:30 22:10 22:40
Multikino Targówek 3d 17:50 21:00
Multikino Ursynów dub 10:00 11:00 12:00 12:40 13:40 15:50 17:00 18:20
Multikino Ursynów 3d dub 10:30 11:30 14:40 16:50
Multikino Ursynów 13:10 14:10 15:10 16:20 17:20 19:00 20:00 20:30 21:30 22:10 22:40
Multikino Ursynów 3d 17:50 19:30 21:00
Multikino Wola dub 10:30 11:00 13:40 15:50 16:50
Multikino Wola 3d dub 11:40 18:00
Multikino Wola 12:40 14:10 17:20 19:00 20:00 20:30 22:10
Multikino Wola 3d 14:50 21:10
Multikino Złote Tarasy dub 10:00 11:00 12:40 13:40 15:50 18:20
Multikino Złote Tarasy 3d dub 10:30 11:30 14:40 16:50
Multikino Złote Tarasy 13:10 14:10 15:10 16:20 17:20 19:00 19:30 20:00 20:30 21:30 22:10 22:40
Multikino Złote Tarasy 3d 17:50 21:00
Praha dub 11:00 14:00 15:00
Praha 17:00 18:00 20:00
Wisła dub 11:15 14:15 17:15
Wisła 19:30 20:15
The Big Sick The Big Sick
Muranów 20:30
Italian race Italian race Morning Afternoon Evening
Elektronik 18:00
Luna 21:15
Kedi Kedi
KINOkawiarna Stacja Falenica 15:30
Kino Myszki Norki Kino Myszki Norki
Praha 10:00
Ang babaeng humayo Ang babaeng humayo
Muranów 16:00
The Jungle Bunch: The Movie Les As de la Jungle - Operation banquise
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00
Cinema City Bemowo 2d dub 10:30
Cinema City Janki 2d dub 10:30
Cinema City Mokotów 2d dub 11:10
Cinema City Promenada 2d dub 10:20 12:30
Cinema City Sadyba 2d dub 11:10
Luna 10:15
The Justice League Part One The Justice League Part One Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 11:00
Cinema City Bemowo 2d 21:30
Cinema City Mokotów 2d dub 14:10
Cinema City Mokotów 2d 21:20
Cinema City Promenada 2d dub 11:15
Cinema City Sadyba 2d 21:40
Multikino Targówek 13:10
Listy do M. 3 Listy do M. 3
Atlantic 14:40
Cinema City Arkadia 2d 11:30 13:50 16:20 17:40 18:50 20:10 21:20 22:30
Cinema City Bemowo 2d 13:00 15:20 17:40 20:00 22:20
Cinema City Janki 2d 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Cinema City Mokotów 2d 11:00 13:20 15:40 16:40 18:00 19:00 20:20 21:20
Cinema City Promenada 2d 11:20 13:40 14:40 16:00 17:00 18:20 19:20 20:40 21:40
Cinema City Sadyba 2d 11:30 13:50 16:10 18:30 20:50 22:30
Kino na boku 20:30
KINOkawiarna Stacja Falenica 21:00
Kinoteka 14:00
Multikino Targówek 15:45 18:10 20:35 22:20
Multikino Ursynów 13:00 18:00 20:25 22:50
Multikino Wola 16:30 19:20 21:45
Multikino Złote Tarasy 16:00 18:30
Praha 20:55
Louise en hiver Louise en hiver
Kinoteka 10:15 17:00
Luna 17:30
Praha 11:45
Manifesto Manifesto
Muranów 13:00 14:35 16:30 18:30 20:00 22:00
Ma Loute Ma Loute
Muranów 11:30
En man som heter Ove En man som heter Ove Morning Afternoon Evening
KINOkawiarna Stacja Falenica 17:30
The Little Vampire 3D The Little Vampire 3D
Luna 11:45
Christmas & Co. Christmas & Co.
Cinema City Arkadia 2d dub 10:30 12:45 15:00 17:15
Cinema City Bemowo 2d dub 10:15 12:30 14:45 17:00
Cinema City Janki 2d dub 11:00 13:15 15:30 17:45
Cinema City Mokotów 2d dub 10:45 13:00 15:15 17:30
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 13:15 15:30 17:45
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 13:15 15:30 17:45
Multikino Targówek dub 10:45 13:05 15:30 17:50
Multikino Ursynów dub 10:45 13:05 15:30 17:30
Multikino Wola dub 10:15 12:15
Multikino Złote Tarasy dub 11:15 13:35
Praha dub 10:00
Snekker Andersen og Julenissen Snekker Andersen og Julenissen
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 13:00
Luna 10:30
The Nile Hilton Incident The Nile Hilton Incident
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:00
Murder on the Orient Express Murder on the Orient Express Morning Afternoon Evening
Atlantic 13:40 20:30
Cinema City Arkadia 2d 12:10 14:40 17:10 19:40 22:10
Cinema City Bemowo 2d 11:30 16:30 19:00
Cinema City Janki 2d 17:10 19:40 22:10
Cinema City Mokotów 2d 10:00 12:30 15:00 17:30 20:00 22:30
Cinema City Promenada 2d 13:50 16:20 18:50 21:20
Cinema City Sadyba 2d 11:30 16:10 18:40 21:10
Kinoteka 11:00 19:45
Multikino Targówek 18:20 20:50
Multikino Ursynów 16:00 18:30 21:00 22:10
Multikino Wola 21:20
Multikino Złote Tarasy 17:35 20:10 22:40
Wisła 18:30
Świt 17:00 19:30
Multikino VR: Dla rodzin Multikino VR: Dla rodzin
Multikino Złote Tarasy dub 12:40 15:20 18:00
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Multikino Złote Tarasy 12:00 13:20 14:00 16:40 19:20
Multikino VR: Sztuka Multikino VR: Sztuka
Multikino Złote Tarasy 16:00 17:20 20:00
Wonder Wheel Wonder Wheel
Atlantic 12:30
Cinema City Arkadia 2d 13:20 18:50 21:40
Cinema City Bemowo 2d 21:30
Cinema City Mokotów 2d 12:00 19:30 21:40
Cinema City Promenada 2d 11:40 21:10
Cinema City Sadyba 2d 17:00 20:30
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:15
Kinoteka 11:20 16:20 18:30
Kultura 11:45 14:00 18:00
Luna 15:30
Multikino Targówek 20:40
Multikino Ursynów 20:10 22:30
Multikino Złote Tarasy 12:50
Wisła 14:40
On the Milky Road On the Milky Road Morning Afternoon Evening
Kinoteka 12:00 18:45 21:20
Kultura 11:30 18:15
Luna 21:00
Wisła 20:40
On Wings of Eagles On Wings of Eagles
Cinema City Arkadia 2d 19:30
Cinema City Bemowo 2d 19:40
Cinema City Janki 2d 20:20
Cinema City Mokotów 2d 18:30
Cinema City Promenada 2d 19:00
Cinema City Sadyba 2d 19:10
Luna 13:15
Praha 20:20
Wisła 16:30
Najlepszy Najlepszy
Atlantic 16:00
Cinema City Arkadia 2d 10:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Cinema City Bemowo 2d 18:40 21:00
Cinema City Janki 2d 18:40 22:30
Cinema City Mokotów 2d 11:40 16:10 19:40 22:00
Cinema City Promenada 2d 10:10 14:50 19:30 22:00
Cinema City Sadyba 2d 17:10 19:30 21:50
Kinoteka 10:10 14:40 20:45
Kultura 14:15 20:45
Multikino Targówek 15:50 17:45 20:15 22:40
Multikino Ursynów 17:45 20:15 22:40
Multikino Złote Tarasy 20:55
I Am Not Your Negro I Am Not Your Negro
U-jazdowski 15:30
Oczy szeroko zamknięte Oczy szeroko zamknięte
U-jazdowski 21:00
Paddington 2 Paddington 2 Morning Afternoon Evening
Atlantic dub 11:30
Cinema City Arkadia 2d dub 17:40
Cinema City Bemowo 2d dub 16:00
Cinema City Janki 2d dub 16:10
Cinema City Mokotów 2d dub 17:20
Cinema City Promenada 2d dub 17:20
Cinema City Sadyba 2d dub 15:30
Kinoteka 13:30 15:45
Multikino Targówek dub 13:20 15:10
Multikino Ursynów dub 10:30 15:30
Multikino Wola dub 11:30
Praha 2d dub 18:10
Wisła 15:30
The Star The Star
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 12:00 14:00 15:40
Cinema City Bemowo 2d dub 10:30 12:30 14:30 16:30
Cinema City Janki 2d dub 11:00 13:00 15:00 16:40
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 13:20 15:20
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 13:00 15:00 17:00
Cinema City Sadyba 2d dub 10:00 12:00 14:00 16:00
Multikino Targówek dub 10:00 11:10 13:15 15:20 17:25
Multikino Ursynów dub 10:00 12:50 14:50
Multikino Wola dub 10:15 14:30
Multikino Złote Tarasy dub 10:15
Praha 2d dub 10:00 14:10
Wisła 13:45
Toivon tuolla puolen Toivon tuolla puolen
Muranów 14:00
Podróże Podróże
Multikino Złote Tarasy 14:40 18:40 20:40 21:20
The Double Lover L'amant double
Muranów 22:45
Przy Planty 7/9 Przy Planty 7/9 Morning Afternoon Evening
Luna 15:15
Reakcja lancuchowa Reakcja lancuchowa
Kultura 16:30
Serce miłości Serce miłości
Muranów 15:15 17:00 19:00
U-jazdowski 19:30
Strażak Sam: Uwaga, kosmici! Strażak Sam: Uwaga, kosmici!
Multikino Targówek dub 10:30 12:00
Multikino Ursynów dub 10:30 12:00
The Square The Square
Muranów 11:00 14:00 17:00 20:45
Thor: Ragnarok Thor: Ragnarok Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 12:00 16:10
Cinema City Bemowo 2d 20:30
Cinema City Mokotów 2d 12:10 20:40
Multikino Ursynów 20:40
Love Actually Love Actually
Elektronik 20:30
La grande illusion La grande illusion
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:15
Twój Vincent Twój Vincent
Atlantic 10:00
Luna 13:30
Muranów 11:15
Viva Maria! Viva Maria!
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00
Battle of the Sexes Battle of the Sexes Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d 10:30 15:20 20:00
Cinema City Bemowo 2d 11:20 14:00 20:50
Cinema City Janki 2d 14:00 21:00
Cinema City Mokotów 2d 14:00 18:40
Cinema City Promenada 2d 16:10 20:50
Cinema City Sadyba 2d 12:30 18:00
Kinoteka 11:30 20:40
Luna 19:15
Multikino Targówek 10:30
Multikino Ursynów 13:20
Multikino Złote Tarasy 10:00
Wspólne kolędowanie Wspólne kolędowanie
Iluzjon Filmoteki Narodowej 12:00
The Killing of a Sacred Deer The Killing of a Sacred Deer
Cinema City Arkadia 2d 13:30 22:00
Cinema City Bemowo 2d 21:50
Cinema City Mokotów 2d 22:00
Cinema City Promenada 2d 19:30 22:10
Cinema City Sadyba 2d 20:00
Kinoteka 11:20 18:15
Multikino Złote Tarasy 12:20
U-jazdowski 17:30
Onnelin ja Annelin talvi Onnelin ja Annelin talvi
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 11:15
Luna 12:00
Muranów 11:00
Bad Mom's Christmas Bad Mom's Christmas
Cinema City Arkadia 2d 21:00
Cinema City Mokotów 2d 17:20
Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

15 December
8 December
6 December
1 December

Coming soon

22 December
25 December
29 December
5 January

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2017 Repertuary.pl