|

Wasze hity

  1. W starym, dobrym stylu...
  2. Wojna o Planetę Małp
  3. Sully
  4. Auta 3
  5. Król Artur: Legenda mi...
  6. Dunkierka
  7. Sztuka kochania. Histo...
  8. Baywatch. Słoneczny pa...
  9. Piraci z Karaibów. Zem...
  10. Paterson
KEI

Oscary 2017 wg filmów

Oto lista nominowanych do Oskara 2017. Sprawdź również nasz repertuar oskarowy

La La Land

La La Land

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Emma Stone
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Damien Chazelle
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Emma Stone
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Damien Chazelle
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Ryan Gosling
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Damien Chazelle
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Moonlight

Moonlight

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Mahershala Ali
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Tarell McCraney, Barry Jenkins
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Mahershala Ali
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Tarell McCraney, Barry Jenkins
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Naomie Harris
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Barry Jenkins
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Manchester by the sea

Manchester by the Sea

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Casey Affleck
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Kenneth Lonergan
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Casey Affleck
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Kenneth Lonergan
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Lucas Hedges
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Michelle Williams
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Kenneth Lonergan

Przełęcz ocalonych

Hacksaw Ridge

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Andrew Garfield
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Mel Gibson
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Nowy początek

Arrival

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Denis Villeneuve
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Eric Heisserer
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Fences

Fences

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Viola Davis
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Viola Davis
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Denzel Washington
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - August Wilson

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Klient

Forushande

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Białe Hełmy

The White Helmets

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Legion samobójców

Suicide Squad

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Księga dżungli

The Jungle Book

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Zwierzogród

Zootropolis

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Chór

Mindenki

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Piper

Piper

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

Zwyciężył w kategorii:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Lion. Droga do domu

Lion

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Dev Patel
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Nicole Kidman
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Luke Davies
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)

Aż do piekła

Hell or High Water

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Jeff Bridges
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Taylor Sheridan
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)

Ukryte działania

Hidden Figures

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Octavia Spencer
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Allison Schroeder, Theodore Melfi

Jackie

Jackie

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Natalie Portman
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Boska Florence

Florence Foster Jenkins

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Meryl Streep
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Mężczyzna imieniem Ove

En man som heter Ove

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Pasażerowie

Passengers

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Vaiana - skarb oceanu

Vaiana

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Kubo i dwie struny

Kubo and the Two Strings

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Żywioł. Deepwater Horizon

Deepwater Horizon

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)

Captain Fantastic

Captain Fantastic

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Viggo Mortensen

Loving

Loving

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Ruth Negga

Elle

Elle

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Isabelle Huppert

Zwierzęta nocy

Nocturnal Animals

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Michael Shannon

20th Century Women

20th Century Women

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Mike Mills

Lobster

The Lobster

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Yorgos Lanthimos, Efthymis Filippou

Tanna

Tanna

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Pole minowe

Under sandet

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

Toni Erdmann

Toni Erdmann

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Nieanglojęzyczny (Best Foreign Language Film)

4.1 Miles

4.1 Miles

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Extremis

Extremis

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Watani: My Homeland

Watani: My Homeland

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Joe's Violin

Joe's Violin

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)

Jim

Jim: The James Foley Story

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)

Trolle

Trolls

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song)

Ave, Cezar!

Hail, Caesar!

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design)

Doktor Strange

Doctor Strange

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects)

Sprzymierzeni

Allied

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)

Milczenie

Silence

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography)

Czerwony żółw

La tortue rouge

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Nazywam się Cukinia

Ma Vie de Courgette

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

13 godzin: Tajna misja w Benghazi

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)

La Femme et le TGV

La femme et le TGV

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Timecode

Timecode

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Ennemis Intérieurs

Ennemis intérieurs

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Silent Nights

Silent Nights

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action)

Blind Vaysha

Blind Vaysha

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Pear Cider and Cigarettes

Pear Cider and Cigarettes

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Borrowed Time

Borrowed Time

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Pearl

Pearl

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy (Short Film - Animated)

Sully

Sully

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing)

13th

13th

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

I Am Not Your Negro

I Am Not Your Negro

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Życie animowane

Life, Animated

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)

Fuocoammare. Ogień na morzu

Fuocoammare

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature)
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

21 lipca
14 lipca
7 lipca

Zapowiedzi

28 lipca
4 sierpnia
11 sierpnia

Repertuar Kin